Jim Davis

Jim Davis

Yazar
10.0/10
19 Kişi
·
26
Okunma
·
4
Beğeni
·
604
Gösterim
Adı:
Jim Davis
Tam adı:
James Robert Davis
Unvan:
Karikatürist
Doğum:
Marion,İndiana,ABD, 28 Temmuz 1945
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
32 syf.
·1 günde·10/10
Garfield'ın çizgiromanı olduğunu bugün keşfettim ve ilk bulduğum cildi alıp hemen okudum. Gerçekten çizgi film tadında çok keyifliydi. Görselleri tam olarak çizgifilmini izliyor hissi veriyor.
32 syf.
·1 günde·10/10
Öncelikle belirteyim serinin her cildine aynı yorumu gireceğim çünkü benim gözümde tüm seri aynı derecede keyifliydi. . .
Konuları televizyonda yayınlanan çizgi filmleriyle aynıydı. Açıkçası ben kitabevinde bir günde okuduğum için keyifliydi fakat tek tek satın almak için pek mantıklı değil. Tanesi 9tl ve okuması çok kısa sürüyor. Küçük bir çocuğunuz varsa tabi ki almanız mantıklı fakat benim gibi sırf keyiften kendiniz okuyacaksanız değmez.
44 syf.
·Beğendi·10/10
Garfield’ın yine çok eğlenceli bir çizgi romanına denk geldim. Bu cildin de christmas zamanı umutlarını ve klasik Garfield açlığını görüyoruz. Kısacık yine insanın içini ısıtan bir çizgi romandı. Ben Garfield’ı her zaman keyifle izler ve okurum. Eğer sizin de sevdiğiniz bir karakterse okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.
30 syf.
·112 günde·10/10
Bu cilde başlamış fakat uzun bir ara vermişim onca gün sonunda bitmiş. Keyifli Garfield maceralarına devam ediyoruz. İngilizce çizgi romanları seviyorum açıkçası hem keyifli hem yararlı buluyorum. Herkese öneririm

Yazarın biyografisi

Adı:
Jim Davis
Tam adı:
James Robert Davis
Unvan:
Karikatürist
Doğum:
Marion,İndiana,ABD, 28 Temmuz 1945

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 26 okur okudu.
  • 60 okur okuyacak.