Judy Wilkins

Judy Wilkins

Yazar
6.2/10
41 Kişi
·
107
Okunma
·
1
Beğeni
·
722
Gösterim
'Bir insanın, ne olduğunu anlamak için onu yıllardan beri tanımaya gerek yoktur. Gözlerine bakmak yeterlidir. Gözler, en ifadesiz yüzde bile gerçeğin damlalarıdır. Ağzın sustuğu, dilin yabancılaştığı yerde, onlar her şeyi açığa vururlar.'
Düşünmek çağımız insanını nereye götürmüştür? Atom bombasını icat etmeye ve yeryüzünü havaya uçurmaya.
"Ajanlarımın bir şeyler okurken sigara içtiklerini görünce, daima hayret ederim! Nikotine batmış bir beyine ne yerleşebilir ki?"
Bir insanın, ne olduğunu anlamak için onu yıllardan beni tanımaya gerek yoktur. Gözlerine bakmak yeterlidir.
Başlangıçta, insan sıhhatli ve Tanrısızdı. Beslenmek, çocuk yapmak ve dövüşmek için yaşıyordu. Bir gün, sinir sisteminde meydana gelen bir dengesizlik nedeniyle düşünmeye başladı. Bu nedenle insan, hayatın doğal sonucu olan ölümden korkmaya başladı. O zaman Tanrı'yı yarattı. Bu Tanrı insana iki hayat vadediyordu: biri ölümden önce diğeri ise ölümden sonra.
215 syf.
·2 günde·Beğendi·5/10
Bilim-kurgu ve polisiye birleşimi ileride daha da meyvesini verecek gibi duruyor.
Roman, öyle çok mükemmel bir şekilde yazılmamış. Ancak bölümlerin geçişleri oldukça hızlı ve sizi sıkmıyor. Mükemmel olmamasının tek sebebi olay olduğunda bunun aniden bitirilmesi. Olayın tadını tam alamıyorsunuz. Yoksa güzel kitap ..
207 syf.
Bir arkadaş yazmıştı çok ani geçişleri var diye . Evet doğru çok ani geçişleri var fakat ben bu geçişleri beğendim .Sıkmadı.

Yazımışlarından dolayı puanı düşürdüm.Fakat konu itibariyle güzel ve orijinal bir kitaptı. Okunmasını tavsiye ederim .
215 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
Şuana kadar okuduğum en iyi korku kitabıydı. Benim gibi korku filmi izleyemeyipte kitaplarını okumayı tercih edenler için bu kitap idealdir. Çok begendim iyi ki okumuşum :)
215 syf.
·17 günde·6/10
Kitabın başlangıcı çok akıcıydı.Hikaye kurgusu da güzel sadece betimleme çok azdı onun haricinde güzeldi :)Okumanızı tavsiye ederim korku türü bakımından yeni bir soluk olmuş...
Guzel kitaba benziyor icerikleri ve turkce olmasi benim icin daha iyi bir kitap sayfalari biraz korkuya da benziyor ben korku kitabini severim yazarda sevigim biri
gerçekten tam benlik bir kitap bende var arkadaşım okuyordu 3,4 sayfa okudum ondan bana verdi ben bitirdim flminide izledim bence sende oku dedi
...........................
215 syf.
·Puan vermedi
Romanın bazı yazım yanlışları olsa da kurgusu güzel , merak uyandırıcı gerçekten boş vaktiniz olduğu günlerde günü birlik saatlik okunacak bir roman , Otelin zemininde ki gizli bir yerde otel sahibi Dr.deneylerine genç müşterilerden kurbanlar seçer , nişanlı bir tek başına geldiği bu otelde bir erkeğe ilgi duyar daha sonra kız kaybolur , erkek ajandır olaylar ajanlar ve yakalandıktan sonraki olayları takip eder..
215 syf.
·3 günde·7/10
Akıcı, okutturuyor öylesine acilip izlenmiş bir gerilim filmi tadında.. Hani çokta vaayyy dedirticek bisry beklemeyin derim ama denk gelirse dokunulur.

Yazarın biyografisi

Adı:
Judy Wilkins
Unvan:
Amerikalı Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 107 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.