Giriş Yap

Julia Donaldson

Yazar
8.8
444 Kişi
Unvan
İngiliz Yazar
Doğum
North London, Londra, Birleşik Krallık, 16 Eylül 1948
Yaşamı
Julia Donaldson Room on the Room (Süpürgenin Üstündeki Oda) ve ödül alan The Gruffalo'nun da ararlarında bulunduğu birçok başarılı çocuk kitabının yazarıdır. The Grufallo adlı kitabı Smarties Ödülü'nü ve Blue Peter En İyi Sesli Okuma Kitabı Ödülü'nü kazandı. Julia ayrıca pek çok çocuk oyunu ve şarkısı yazdı ve halen düzenli olarak hikaye okuma ve tiyatro atölyeleri düzenliyor. Kendisi Glasgow'da eşi Malcolm ve üç oğluyla birlikte yaşıyor.

İncelemeler

Tümünü Gör
32 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Sonu mutlu biten, duygusal bir çocuk kitabı. Sonlara doğru insanın gözleri yaşarıyor. Yardımlaşmayı özendiren, çevirisinden resimlerine kadar sevdiğim bir kitap oldu. Yazarı Julia Donaldson, Zogi adlı ödüllü bir kitabın da sahibi. Küçük çocuğu olanlara, sınıf öğretmenlerine ve masal severlere tavsiyemdir.
Reklam
32 syf.
+3 yaş okuma grubu Aile kavramının ne kadar önemli ve değerli olduğunu minik çocuklarımıza öğreten anlamlı eğitici ve faydalı bir eser.. (Ufak bir bilgi) Bu kitap İngiltere baskısıyla aynı anda basılmış ve tüm sağlık kontrollerinden geçmiştir. Kullanılan boya ve kağıt Avrupa Birliği Standartlarına uygundur.
84 syf.
·
8/10 puan
Elmo ile ablası kuş yiyen örümceklerin olduğu komşu evi merakla gözlüyorlar. Bir gün o eve esrarengiz biri taşınır. Çocukların artan korkuları evde anneannalerinin olmadığını anladıklarında hat safhaya çıkar... Çocukların hayal gücünün ne kadar uçsuz bucaksız olduğunu gösteren bir kitap. Kızım normalde bir kitabı bir seferde okumaz ama bu kitabı okudu. Hemde heyecandan kalbi küt küt atarak
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42