Giriş Yap

Kate Brian

Yazar
6.7
34 Kişi
Unvan
Amerikalı yazar
Doğum
Montvale, New Jersey , ABD, 11 Mart 1974

İncelemeler

Tümünü Gör
280 syf.
·
1/10 puan
Okuduğum en anlamsız, en kötü kitaplardan birisiydi. Ve ben daha ne kadar anlamsız olabilir diye kitaba devam ettikçe şaşırdım. Kitap gayet düzgün bir şekilde bir polisiye olarak başladı. Rory bir gün eve kestirmeden gitmeye karara verince ormanda saldırıya uğrar. Ve adamın elinden kaçmayı başarır. Ana yola çıkmayı başarıp bir arabaya atladığında ( ki burada komik tesadüfler başlar ) polise haber verirler. Fakat işin içine FBI girer çünkü saldıran kişi aslında bir seri katildir. Tamam. Buraya kadar her şey normal gidiyordu. Ama sonra.. FBI tanık koruma programı ile bu aileyi başka bir ülkeye gönderir. Fakat o da ne. Gittikleri yerde ne internet bağlantısı var, ne telefonlar çekiyor, ne gazete var. Bu insanlar bir seri katilden kaçıyor ve hiç bir bağlantı yok. Hmm. Okey ona da okey.. Sonra işler yine tuhaflaşıyor. Ada'da yaşayan herkes buraya gelen aileye ilgi gösteriyor. Bir grup çocuk ise devamlı onları izliyor. Yani bir şeyler dönüyor ama ne dönüyor anlamıyor Rory. Akıllı ama saf kızımız. İşte burdan sonra bende ipler kopuyor. Polisiye bir kitabın içine fantastik şeyler girmeye başlıyor çünkü. Ne alaka ? Yazar resmen nasıl saçmalarım diye -pardon ama- ıkınmış. Tamam hadi fantastik ögelerde girsin. Ona da laf etmeyeyim. Ama bu kadar da saçma şeyler olur mu diye sorguluyor insan. Bir ton açıklanamayan şey kaldı zaten. Hele o son sayfa. O son cümle. Allahım çıldırıyorum. Resmen dün gece boş yere uykusuz kalmışım. Kısaca okumayın. Hiç bulaşmayın.
Reklam
280 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Daha ilk sayfasından merakla okuyacağınız bir kitap. Sonu hiç tahmin etmeyeceğiniz şekilde bitecek. Yeni okuyacaklara kısa bir not; şaşırmaya hazır olun.
279 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Çok eğlenceli idi okadar erkek ile aynı evde yaşam çok zor olmalı kitap çok kısaydı 1 günümü almadı okumak 2. Kitabı varmı gelirmi bilmiyorum umarım gelir tavsiye ederim
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42