Kate White

Kate WhiteSus yazarı
Yazar
7.2/10
15 Kişi
41
Okunma
3
Beğeni
1.268
Görüntülenme

Hakkında

Unvan:
Amerikalı Yazar ve Dergi Editörü
Doğum:
Glens Falls, New York, Amerika Birleşik Devletleri, 3 Eylül 1951

Okurlar

3 okur beğendi.
41 okur okudu.
11 okur okuyacak.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
.. büyümenin ve ilerlemenin bir parçası en içten eleştirileri duymaktır.
Sayfa 234Kitabı okudu
En azından enkazda kurtarılan vatandaşımızın sayısı bir artsın sonra aşk meşk sözcükleri paylaşırsınız. Burada şuan en azından bu zamanlarda bırakın şöyle şeyler paylaşmayı...
Reklam
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
400 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Boşanma davası nedeniyle zaten yeterince gergin ve kötü olan Lake'in hayatı çalıştığı klinikteki Dr. Keaton'ın cazibesine kapılıp onunla bir gece geçirmesi sonucunda iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çünkü bu gecenin sonunda Keaton ölür. Ve katil artık Lake'in peşindedir. Her anne gibi önce çocuklarını düşünen Lake; çocuklarını korumak ve kaybetmemek için tek gecelik bu sırrı kendine saklamaya karar verir. Ve asıl hikaye bundan sonra başlar. Sürekli birilerinden şüphelenerek okuyacak, acaba bu mu? sorusu durmadan aklınızı kurcalayacak ve kendinizi hikayenin tam ortasında bulacaksınız. Aksiyonun bir an bile eksik olmadığı, ihanet, tutku ve gerilimin sizi oradan oraya sürüklediği bir hikaye.. Lake'in sırrı mı? Kim bilir belki açığa çıkmıştır, belki de hala bir sırdır.
Sus
SusKate White · Pegasus Yayınları · 201341 okunma
400 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
·
1 saatte okudu
Dikkat spoiler içerir. Oldukça güzel bir polisiye roman. Lake Warren, bir pazarlama strateji uzmanıdır ve o ara Advanced Tıp Merkezi için çalışmaktadır. Kocası Jack ile olan boşanma davasında kocası velayet davası açmıştır ve klinikteki Dr. Keaton ona kur yapmaktadır. Keaton'un evine gider ve onunla ilişkiye girer. Ama gece terasta uyandığında Keaton'un öldürüldüğünü fark eder ve hemen oradan kaçar. Eğer katil evde birinin olduğunu anladıysa kendisi de tehlikededir. Keaton Hemşire Maggie'ye anahtarını vermiştir ve katilin klinikten biri olma ihtimali ortaya çıkar. Bu arada tüp bebek tedavisi ile ilgili bir haber yapan Kit Archer ile görüşen Lake klinikteki bazı garip olayları araştırmaya başlar. Harry Klein, Kline, Hoss, Brie, Rory ve diğerleri de şüphelidir. Klinikte gerçekten embriyo çalındığını ve çocukların değiştirildiğini öğrenir ama tehlikededir. Acaba bu işten sağ salim kurtulabilecek midir? Kedisi Smokey'i bile kinle traş eden katil bu cinayetleri neden işlemiştir? Herkesten gizlediği bu ilişki yüzünden Lake çocuklarının velayetini kayıp mı edecektir? Keyifle bir solukta okunan bir roman.
Sus
SusKate White · Pegasus Yayınları · 201341 okunma
400 syf.
7/10 puan verdi
İnanılmaz güzel konu ve anlatımıyla bana Agatha Christie romanlarını hatırlattığını söyleyebilirim ana karaktere dahice yön veren yazar konuyu kotarmak konusunda da bir hayli başarı sağlamış ben layıkıyla beğendim.
Sus
SusKate White · Pegasus Yayınları · 201341 okunma