7,0/10  (1 Oy) · 
6 okunma  · 
2 beğeni  · 
466 gösterim
Söyleyemediklerin Seni Öldürebilir...

En kötüsüyle karşılaştığını mı sanıyorsun? Bir kez daha düşün...

Başarılarıyla ünlü bir tüp bebek kliniği ve kliniğin en gözde çalışanlarından Dr. Keaton'ın cinayetiyle büyük bir paranoya ve karmaşaya sürüklenen insanlar...

Kocasından boşanmak üzere olan Lake Warren bir yandan çocuklarının velayetini almak için çabalarken yakışıklı ve karizmatik Dr. Keaton'ın cazibesine yenik düşer ve onunla geçirdiği tek gecenin bedeli sandığından çok daha büyük olur. Birlikte oldukları gece ölü bulunan Dr. Keaton'ın katilinin soğuk nefesi şimdi de Lake'in ensesindedir.

Bir yandan çocuklarını korumak için çabalarken diğer yandan acımasız bir katilin kurbanı olmamak için sürekli tetikte kalan Lake her adımda ölüm bataklığında daha da derine saplanmaktadır...

"Adrenalin patlamasına hazır olun! Tek bir kelimenin bile felakete yol açabileceği tehlike ve ihanet girdabına kapılacaksınız."
-Lisa Gardner-

"Cinayet ve tutku dolu sayfaları okurken kitabın nasıl bittiğini anlamayacaksınız."
-Harper's Bazaar-

"Lake'in karmaşık hayatı onu güçlü bir karakter olarak öne çıkarıyor ve dur durak bilmeyen aksiyon sonunda dehşete
düşüren bir gerçeği açığa vuruyor."
-Romantic Times-

"Tehlikeyi tüm gerçekliğiyle hissettiren bir gerilim romanı. Olayların seyri sürekli değişiyor."
-Publishers Weekly-
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053430797
 • Orijinal Adı:
  Hush
 • Çeviri:
  Serap Şehn
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Duygu Kr 
 14 Oca 16:26 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · Puan vermedi

Boşanma davası nedeniyle zaten yeterince gergin ve kötü olan Lake'in hayatı çalıştığı klinikteki Dr. Keaton'ın cazibesine kapılıp onunla bir gece geçirmesi sonucunda iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çünkü bu gecenin sonunda Keaton ölür. Ve katil artık Lake'in peşindedir. Her anne gibi önce çocuklarını düşünen Lake; çocuklarını korumak ve kaybetmemek için tek gecelik bu sırrı kendine saklamaya karar verir. Ve asıl hikaye bundan sonra başlar. Sürekli birilerinden şüphelenerek okuyacak, acaba bu mu? sorusu durmadan aklınızı kurcalayacak ve kendinizi hikayenin tam ortasında bulacaksınız. Aksiyonun bir an bile eksik olmadığı, ihanet, tutku ve gerilimin sizi oradan oraya sürüklediği bir hikaye.. Lake'in sırrı mı? Kim bilir belki açığa çıkmıştır, belki de hala bir sırdır.

ibiaryu 
13 Eyl 16:06 · Kitabı okudu · 7/10 puan

İnanılmaz güzel konu ve anlatımıyla bana Agatha Christie romanlarını hatırlattığını söyleyebilirim ana karaktere dahice yön veren yazar konuyu kotarmak konusunda da bir hayli başarı sağlamış ben layıkıyla beğendim.

Kitaptan 1 Alıntı

Duygu Kr 
13 Oca 09:16 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · Puan vermedi

.. büyümenin ve ilerlemenin bir parçası en içten eleştirileri duymaktır.

Sus, Kate White (Sayfa 234)Sus, Kate White (Sayfa 234)