Kathryn Caskie

Kathryn Caskie

Yazar
6.5/10
17 Kişi
·
33
Okunma
·
2
Beğeni
·
1.166
Gösterim
Kıskanç bir insan, komşusu bir bacağını kırarsa
kendisinin daha iyi yürüyeceğini düşünür
.
"Hiçbir şey yapmamak dünyanın en zor işidir.
En zor ve en entelektüel."
Oscar Wilde
"Ağabeyim, balo dönemi bitmeden Bayan Isobel Carington ile evleneceğine dair büyük bir bahis ortaya attı. Tabii bunu, Isobel herkesin önünde onu reddettikten sonra yaptı. Onun günahı da hırs... ya da öyleydi. Babamıza göre Sterling düzeldi. Umarım bu doğrudur çünkü şu an Isobel ile evli."
"Aylaklık ve fakirlik daima ayıplanır, işte bu nedenle insanoğlu fakirliğini başkalarından aylaklığını da kendinden gizlemek için elinden geleni yapar."
Sopi....Evet geldik üçüncü kitaba
Lordun tembel kızı su
Nişanlısınin ölümü üzerine aşkı yeniden tatmayacağını düşünür. Katıldığı bir baloda ise yeni dük beklenmektedir kız kardeşi ile kavgaya tutuşur ilk gören dük ile evlenecektir fakat bu suyun umrunda bile değildir. Kalabalıktan uzaklaşmak ister ve kendini bir kütüphanede bulur beklemediği şey ise dükün oraya gelmesidir onu bir başkası sanar ve olaylar başlar.
İkinci kitaba göre düşük buldum arkadaşlar nedense daha iyi beklentim vardı bu kızdan ama bildiginiz ters köşe yaptı yine.
BegendiM mi sayılır ama ikinci kitabı daha iyiydi :)
Uzun işlerin ardından bir kitap bitirdim.
Kitaba gelince böyle zor okuduğum bir kitap yoktu sanırım aslında konu iyi Lordun eşi ikizleri doğum yaparken ölür adam kendini içkiye verir yedi çocuk istediği herseyi yapar gün gelir hepsi kendi başında kötü üne sahip olur. Lord yanlışini anlar ve onların kendini düzeltmesi için fırsat verir. Onları evden kovarak soy adlarını tekrar kazanmaları gerektiğini söyler. Kitabımız da en büyük abiyi anlatıyor.
Anlatıyor ama bildiğin eziyet bir yazılımdi yani akıcı değildi sırf merak ettiğim için sonunu dayandim gelelim ikinci kitaba:)
10/5
Sopi...

Günün ikinci kitabı. Kadın ikinci kitabı oldukça iyi yazmış kesinlikle ilke göre çok çok iyiydi.
İzy sanırım dördüncü numara
Kıskançlık ile ün salmış Lordun güzel kızı
Babasının mektubu ile aşık olmadığı adam ile evlenmeyi kabul edip ablasının bulduğu gösteri oyuncusunu ayarlayıp kıskandırarak ve adamın sevdiği kadını elinden alması için onu tutar. Bilmediği ise aslında oyun için seçtiği marki aslında gerçekte odur sadece bir günlüğüne kuzeninin yerine geçmiştir bu asil çılgın güzelin oyununa kendini bırakır ama hersey istediği gibi gitmez:) kitabı oldukça beğendim güzeldi. 10/8

Yazarın biyografisi

Adı:
Kathryn Caskie
Unvan:
Gazeteci,yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 33 okur okudu.
  • 28 okur okuyacak.