Aşk Bahsi Seven Deadly Sins Serisi 1

6,2/10  (5 Oy) · 
10 okunma  · 
2 beğeni  · 
724 gösterim
Kalbine söz geçiremeyen âşıkların tutku dolu hikâyesi...

İskoçyalı Sinclair'ler sosyetede Yedi Ölümcül Günah olarak tanınmaktadır. Babaları tarafından mirastan men edilen yedi kardeş, asi hayat tarzlarından vazgeçerek Londra'da saygınlıklarını geri kazanmak zorundadır. En çok skandala imza atan aile üyesi ise Blackburn Markisi Sterling Sinclair'dir. Sosyetenin hanımları onun vahşi cazibesine karşı koyamamaktadır… Matmazel Isobel Carington dışında.

Isobel, White's kulübünde üzerine oynanan bahsi öğrenince dehşete düşer: Sinclair'le evlenmesi üzerine on bin poundluk bir bahis açılmıştır ve neredeyse tüm Londra, genç kadının geleceği üzerine oynamaya heveslidir! Peki genç kadın, onu amansızca baştan çıkarmaya çalışan gizemli Sterling'i tanımaya başladıktan sonra, yaşayacakları günahın heyecanına karşı koyabilecek midir?

"Günah işlemek hiç bu kadar çekici olmamıştı; 
Caskie'nin yarattığı Sinclair kardeşlerin skandalları herkesin dilinde."
-Romantic Times Book Reviews-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9786053432142
 • Orijinal Adı:
  To Sin With a Stranger
 • Çeviri:
  Uğur Emre Yürük
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
27 Tem 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

Uzun işlerin ardından bir kitap bitirdim.
Kitaba gelince böyle zor okuduğum bir kitap yoktu sanırım aslında konu iyi Lordun eşi ikizleri doğum yaparken ölür adam kendini içkiye verir yedi çocuk istediği herseyi yapar gün gelir hepsi kendi başında kötü üne sahip olur. Lord yanlışini anlar ve onların kendini düzeltmesi için fırsat verir. Onları evden kovarak soy adlarını tekrar kazanmaları gerektiğini söyler. Kitabımız da en büyük abiyi anlatıyor.
Anlatıyor ama bildiğin eziyet bir yazılımdi yani akıcı değildi sırf merak ettiğim için sonunu dayandim gelelim ikinci kitaba:)
10/5