Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

L. A. Weatherly

Melek yazarı
Yazar
7.4/10
90 Kişi
375
Okunma
14
Beğeni
2.349
Görüntülenme

Hakkında

Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Arkansas, 1967

Okurlar

14 okur beğendi.
375 okur okudu.
1 okur okuyor.
109 okur okuyacak.
6 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
"Elimde değil," dedi Seb ciddiyetle. " Sürekli düşünmeden konuşuyorum, sözcükler ağzımdan ansızın çıkıveriyor. Çok talihsiz bir durum. Sanırım bunun tıbbi bir ismi olmalı. "
Sayfa 296 - Willow / Seb / Alex
Ona aşık olmuştum. Doğru olduğuna her şeyden çok inandığım bu gerçek tüm benliğimi sardı.
Sayfa 235 - Willow / Alex
Reklam
"Parlak mavi gözleri Alex için kendi gözleri kadar tanıdıktı.Birbirlerine bakarken Alex'in göğsüne keskin bir acı saplandı,kardeş gibiydiler hatta onun için bir baba gibi olmuştu.Hayatta en çok saygı duyup hayranlık beslediği kişiydi... "Evet hata yaptığımı biliyorum."dedi yumuşak bir sesle"Seni öldürmem gerekirdi ve eski Cully bunun için bana teşekkür ederdi."
Sanki daha önce asla tam olarak değerini bilmediğim bir şeyi, sonsuza dek kaybetmiştim..
Sayfa 276
Asla benim gibi hissetmese de, önemli değil diye düşündüm. Yine de onunla olmak istiyordum. Asla onsuz kalmak istemiyordum..
Sayfa 246
Tas hafif gelir bazen bir tüy tanesi ağır.
Trajedi gibi yüce şeylere hazırlıklıydı. Güvenemediği, küçük gündelik yaşamın yeterliliğiydi. 297
Oğullar ve Sevgililer
Oğullar ve Sevgililer
L. A. Weatherly
L. A. Weatherly

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
392 syf.
6/10 puan verdi
Kitabın ilk başlarını ilk başlarda hiç sarmadı fakat 60.sayfadan sonra kitap açıldı diyebilirim. Hızın düştüğü noktalar kesinlikle oldu en sevmediğim özelliği ise bir anda bakış açısı değişiyor anlamak biraz zaman alıyordu.
Melek
MelekL. A. Weatherly · Dex Yayınları · 2011233 okunma
392 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
-> ayakliikutuphane.blogspot.com.tr/2016/06/melek-l... <- Benim kitap hakkında ki duygularım şu; evet kitap güzel ama öyle ahım şahım bir yanı yok. Kitapta aksiyon var. Evet fantastikte oldukça iyi işlenmiş. Ancak bunlar bana yetmedi gibi geldi. Neyse konu detayına girersek. Kitapta en sevdiğim nokta
Melek
MelekL. A. Weatherly · Dex Yayınları · 2011233 okunma
392 syf.
3/10 puan verdi
Çok şükür bitti.şubatta başladım,sonra bıraktım okumayı,sonra bir cümlesinden dolayı ilgimi çekti,hani dedim belki güzelleşir bu olayın arkasından ama yok arkadaş mümkün değil... olaylar esas kız olunca 1.tekil şahıs,esas oğlan olunca 3.tekil şahıstan anlatılmış .ne anlatımına alışabildim ne de konusuna. konusu meleklerin dünyası yok olmak üzereymiş,onlar da gruplar halinde dünyaya gelip insan enerjisiyle beslenmeye başlıyorlarmış,bu arada insanlar hastalanıyorlar melekler enerjilerini aldıkları için ama yine de çok mutlular ne de olsa melek gördüler ,neyse bizim kız Willow bir medyum ama sonra öğreniyoruz ki bir yarı melekmiş ve türünün tek örneğiymiş.bide Alex var,geçmişi acılarla dolu,melek katili,işte insanları meleklerden korumaya çalışıyor ,bu arada Willowla tanışıyor.neyse son melek dalgasıyla büssürü melek dünyaya gelecekmiş,willow bu işi durdurabilecek tek kişiymiş,çünkü o bitane :) tabi bu arada karakterler birbirine aşık oluyor ,falan filan...kız bu arada meleklerin geçeceği kapıyı kapatamıyor hurraaaa tüm melekler dünyaya ..işte bu kadar. nasıl 3lık seri olmuş anlamadım.ne bileyim sanırım devamını okumayacağım,yine de bir seri sever olarak dayanamayıp yıllar yıllar sonra okuyabilirim.ben pek tavsiye etmiyorum ,elinizde yoksa hiç almayın okumayın derim..bi kez daha bittiğine şükredeyim :)
Melek
MelekL. A. Weatherly · Dex Yayınları · 2011233 okunma