Laura Reese

Laura Reese

Yazar
6.4/10
47 Kişi
·
117
Okunma
·
2
Beğeni
·
1526
Gösterim
Adı:
Laura Reese
Unvan:
Yazar
"Aşk genelde bu güzel, yumuşak duygu gibi, şefkatin baskın geldiği bir yer gibi anlatılır. Ama aşk her zaman oraya gitmez ve her zaman insanı mutlak mutluluğa sürüklemez."
Rezaletti! Böyle bir kitabın basildiğina hala inanamiyorum. Hayatimda bu kadar iğrenç kitap gormedim. Cinsellik dişinda birsey yoktu.. Okumayın, okutturmayin!
352 syf.
·Beğendi·10/10
Okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. İnsan kendini baş kaharamanın yerine koyuyor. Her ne kadar olaylarda acı kesitler de olsa kendini okutan devamını merak ettiğiniz muhteşem bir kitap. Yer yer cinsel bölümler de bulunuyor kitapta. Kafa dağıtmak için vakit geçirmek için okunabilecek bir kitap.
400 syf.
·Puan vermedi
Grinin Elli Tonu serisinin dünyadaki popüleritesinden esinlenerek kaleme alınmış ticari bir kitap olduğunu düşünüyorum. Üç yıl önce Tüyap İstanbul Kitap Fuarındaki imza günümün ardından fuarı dolaşıp pekçok kitap satın aldım. Aceleden arka kapağını okumadan, biraz da yanlışlıkla aldığım bir kitaptı. Konusuna gelince, kızkardeşi vahşice öldürülen kadın, kardeşinin katilini bulmak ve cezalandırmak için kardeşinin yaşadığı şehre gelir. Araştırmaları sonucunda kardeşinin çevresince çok sayılan bir profesör ile ilişkisi olduğunu öğrenir. Finali oldukça çarpıcı. Cinsellik bu kadar ön planda olmasaydı güzel bir kitap denilebilir.
400 syf.
·Beğendi·7/10
M bugüne kadar gördüğüm duyduğum okuduğum en sapkın karakter. Yaptıklarını tasvip etmiyorum ama kitabı çekici yapan en büyük kısım bu bence. Kitabın sonunu bilmeme rağmen okurken acaba yanlış mı hatırlıyorum diye düşünerek okudum. Son ana kadar insanı büyük ikilemde bırakmış yazar.
352 syf.
·5/10
On beş yıl önce ölüme terk edilen Carly komadan çıktıktan sonra hafızasını kaybetmiştir. Hiç bir şey hatırlamaktadır. Adını nereden geldiğini ailesini ve en önemlisi kimin Onu ölüme terk ettiğini Daha 17 yaşında bir kızı kim ölüme terk eder.
Bir dergi de bir şarap üreticisinin röportajı ile karşılar fotoğrafta ki adam çok tanıdıktır. Ve o çiftliğe gitmeye karar verir. Çiftliğe aşçı olarak işe girer. Çiftlikte Gina ikizi James ve anneleri ile yaşıyorlar. Carly'ın aradığı daha doğrusu tanıdığını düşündüğü geçmişini öğreneceğini sandığı kişi... Bir gün James'in evine girer ve bazı şeylerin çok tanıdık geldiğinin farkına varır. Bir gece de gizlice gider ve içeride James'ı bir kadınla beraber görür. Sonra ki gün James'a Onunla olmak istediğini söyler ve böylece ilişkileri başlar sapkın bir ilişki....James Onu tanır Estetik ameliyat olmuş olabilirsin ama huyların ve kokun değişmemiş der ama Ona gerçekleri söylemez. İleri de der. Kim olduğunu öğreneceksin. Carly bekler..
İlişkileri ilerledikçe Gina rahatsız olur ve Onun oradan gitmesi için 50.000 dolar verir ama Carly gerçeği öğrenmeden gitmeye niyetli değildir.
Ve işler karışır Gina ölür... Sonunda James'a bir tuzak kurar ve gerçekleri zorla ağzından alır. Ama şimdi çok daha zordur. Kendini suçlu hissetmektedir. Acaba öğren mesemiydi. İdare eder bir kitap çok da beğenmedim.
352 syf.
Farklı bir kitaptı. James'ten nefret ettim bu yüzden sonunu çok beğendim . Bence okunabilir bir kitap . Tavsiye ederim. James' in ikizine üzüldüm keşke ölmeseydi:(
400 syf.
·Puan vermedi
Kitap basit bir konunun etrafında, akıcı bir dille yazılmış. Cinsellik öğesi fazlaca kullanılmış. Grinin elli tonu ayarında bir kitap olduğunu düşünüyorum. Konusu ise Franny'nin ani ölümü üzerine kardeşi Nora'nın katili aramaya düşmesi, çeşitli ilişkiler...
400 syf.
·Beğendi·7/10
Aslında Romanı Okumaya Başladığınızda Sonunu Tahmin Etmek Zor Değil... Ama Romanın Öyle Bir İçeriği Var ki Anlatmak Mümkün Değil... Sado Mazojik Bir Cinsellik... Kardeşinin Ölümünü Araştırcan ve Bu Araştırma İçersinde Kendisinide Kardeşi Gibi Bu Sado Mazojistliğin İçersinde Buluyor...
352 syf.
·Beğendi·7/10
içgüdüler her zaman gerçeği söylemiyor sanki. özellikle de hafizani, kaybedip geçmişin izinden gitmeye kalktiginda... Ne zaman enginar görsem aklima gelecek bir kitap :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Laura Reese
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 117 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 39 okur okuyacak.
  • 5 okur yarım bıraktı.