Lee Bermejo

Lee Bermejo

YazarÇizer
7.9/10
35 Kişi
·
64
Okunma
·
1
Beğeni
·
395
Gösterim
"Sanırım hesabı kapattıktan sonra herkes HATIRLANACAĞINA inanmak ister.
Bence herkes, onlar olmadan hayatın devam edemeyeceğine inanmaktan hoşlanır. Ama gerçek böyle değildir. GELECEĞİ durdurmanın hiçbir yolu yoktur."
"Hayat, insanları yaşlandıkça gittikleri yola uygun biri haline getirir. Çoğu insan asla değişmez. Değişmek çok korkunçtur, bir uçurumun kenarından aşağı bakmak gibi... Çoğu insan ATLAYIŞI gerçekleştiremez."
128 syf.
O bir delilik.. Tedavisi olmayan bir rahatsızlık.. Çatlak bir dahi ayni zamanda eli kanlı Joker

Joker tımarhaneden bir şekilde çıkmıştır kimse nasıl çıktığını da bilemiyor. Adamın olayı bu çünkü neyse. Johny Frost ona eşlik eder. Kitabın sonundan başına kadar Frost'un gözünden Jokere eşlik ediyoruz.
Frost bu deliliği tepede olduğu için güzel bulmaya baslar falan filan.
Esas adamlarımızdan olan Batmanle birlikte her şey müthiş oluyor.

Çizgi romanların olayını seviyorum hayata natüralist bir bakış açısı katıyor bana hele de joker ve batman.
128 syf.
·1 günde·Beğendi·Puan vermedi
#joker , sinema tarihinin en sevilen anarşist kahramanı ya da benim için öyle diyelim. Bu kadar seviyorken, ara ara çizgi romanını okumamak olmaz. Çizgi roman meraklısına tavsiyemdir.
112 syf.
·Beğendi·6/10
Hikaye bazında güzel bir eser. Ancak orijinal seriyle pek bir bağlantısı bulunmuyor. Eğer realistik çizimleri de sevmiyorsanız, istediğiniz tadı alamazsınız. Okunur mu? Evet.
128 syf.
·9/10
Çizgi roman furyasına başladığım kitap ve new52 serisiyle devam edicem. Çizimleri çok etkileyiciydi ve güzel bi aksiyonu vardı. Batman’in de işin içine girmesiyle pastanın süsü konmuş ve damağınızda tadı kalmış oluyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lee Bermejo
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 64 okur okudu.
  • 28 okur okuyacak.