Geri Bildirim
Leigh Russell

Leigh Russell

7.4/10
27 Kişi
·
79
Okunma
·
1
Beğeni
·
874
Gösterim
Adı:
Leigh Russell
Unvan:
Yazar.
Yazık bu insanlık dışı yorgun canavara, değil. Gelişme, konforlu bir hastalıktır; kurban,(yaşam ve ölümün gerisinde güvenle) küçüklüğünün büyüklüğüyle oynar.
Şimdiye dek okuduğum polisiye romanlar arasında en iyi kitaptı diyebilirim. Gerilim dolu okudukça heyecan verici, merak uyandırıcı bir eserdi.
Ayrıca Dedektif Geraldine Steel i çok sevdim o ince düşünen zekasına ve akılcı yöntemlerine hayran kaldım.
Gerçekten güzel bir kitap gerilim heyecan tarzı okumayı sevenler okuyabilir güzel bir kitap.
Olayların heyecanına ayak uydurunca zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. :)
Yazarın başka eserini okumamış olsaydım, diğer eserlerini de görmezden gelirdim sanırım. Sürükleyici bir polisiye hikaye, çeviri sayesinde maalesef mahvolmuş. Yazarın tanığımız karakteri müfettiş Geraldine Steel yine iş başında. Çeviriye katlanabilecekler için okunabilir.
Yine bir Geraldine Steel hikayesi. Londra'da ortaya çıkan ve erkekleri hedef alan bir seri katilin soruşturması tüm ekibi zorluyor. Müfettiş, mesleki zorlukların ve kişisel sorunlarının arasında sıkışmış durumda. Soruşturma tamamen tıkanmış durumdayken oldukça sürpriz bir sonuç çıkıyor ortaya. Bu kez katili tahmin etmek zor...
Zamanla unutulmaya mahkum kitaplardan. Daha sonra okuduğunuzu bile zor hatırlayabilirsiniz.
Kusurlu baş kahraman müfettiş Geraldine Steel'den bir macera daha. İşlenen cinayetleri çözmeye çalışırken, yıllardır ara verdiği duygusal yaşamını tekrar başlatmayı düşünüyor müfettiş. Meslek kurallarını fazlasıyla esnetirken aşkına karşılık bulamayacağı korkusunu yaşayan sıradan bir kadına dönüşüyor. Hikayenin tek dezavantajı, katilin tahmin edilebilir olması maalesef.
Polisiye bir roman çok güzel diyemem ama okunabilir. Kitaptaki karakterler çok fazla o biraz kafa karıştırıyor polisiye roman sevenler için iyi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Leigh Russell
Unvan:
Yazar.

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 79 okur okudu.
  • 33 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.