Lorraine Freeney

Lorraine Freeney

Yazar
5.8/10
25 Kişi
·
90
Okunma
·
0
Beğeni
·
575
Gösterim
Adı:
Lorraine Freeney
Unvan:
Yazar
"Ve babasına yakın zamanda akciğer kanseri teşhisi kondu. Sigaradan onun kadar nefret eden başka kadın tanımıyorum."

Afferin sana, küllük soluklu!
424 syf.
·10/10
Şahane hatalar serisinin bir kitabını daha büyük hatalarla kötü yola düşerek bitirmiş bulunmaktayım. Amacım intikam almaktı ama hayat benden intikam aldı.

Seriden kısaca bahsetmek gerekirse roman gibi anlatılan bu kitabın kahramanı sizsiniz. Size her adımda seçenekler sunuluyor ve siz seçtiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Geri dönülmez hatalar oluyor ve kitap son diyerek bitiyor ama şahsen ben hemen geri sarıp son yaptığım hatayı yapmamış sayıp, böyle yapsam daha iyi olurdu diyerek kendimi kandırıp devam ediyor, kitaptaki hayatı biraz daha güzelleştirebiliyorum.

Bazı insanlara göre sıkıcı ve anlamsızdır, bazı insanlara göre keyifli zamanlarda okunabilecek eğlenceli kitaplar dizisidir. Kitaptaki yaşamda olduğu gibi bunun kararını verecek olanda sizlersiniz.
424 syf.
·4 günde·5/10
Şahane hatalar... Gerçekten de öyle. Kitap size her bölüm sonunda 2 farklı yol sunuyor ve seçtiğiniz bölüme gidiyorsunuz ya devam ediyorsunuz ya da "son"a gelmiş oluyorsunuz. Yani seçimlerimiz kaderimizi belirliyor aslında. Okurken baya eğlendiğim bir kitaptı. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacaksınız bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını bilemezsiniz. Bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor.Her sonun sonunda başa dönüp tekrar başladığınızda her seferinde bambaşka hayatlara ortak oluyorsunuz. Her başa döndüğümde farklı dünyalar içerisindeydim sanki. Eğlenmek amacıyla okumak isteyenlerin beğeneceği bir kitap olduğunu düşünüyorum.
424 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Bu kitabı tesadüf eseri almıştım diyebilirim.Diğer kitaplar gibi olacağını düşünmüştüm ama kitaba başladığımda beni bir yolculuk bekliyordu.Kendi hatalarımla olan bir yolculuk, belki sonra tekrar baştan başlama lüksü ve her başladığında hayatın seni başka yerlere sürüklemesi...
Bu kitaba bayıldım en çok da felsefesine..
İnsanın hayatını tercihlerinin belirlediği ve hayatın iplerinin kim olduğumuzun secimlerimize bağlı olduğu ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi

Yazarın biyografisi

Adı:
Lorraine Freeney
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 90 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 42 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.