Marcel Prévost

Marcel Prévost

Yazar
4.6/10
20 Kişi
·
56
Okunma
·
1
Beğeni
·
1.132
Gösterim
Adı:
Marcel Prévost
Unvan:
Fransız Yazar
Doğum:
Paris, 1 Mayıs 1862
Ölüm:
Vianne, 8 Nisan 1941
Clarie'i düşünüyor ve onu yanında hayal ediyordu. Julie'nin feda edilmiş tatlı gölgesi, gölgeler arasına doğru kaçıyordu. Uyuşturucu kullanan birini nasıl bir ilaç canlandırırsa, onu da yalnız genç kızın hayali canlandırıyordu.
O kadar kitap okudum ama hiçbir kitapta bu kadar sıkılmadım. Cümleler çok uzun ve can sıkıcıydı.Kapağı çok ilgimi çektiği için okumaya başladım ama büyük bir hüsrana uğradım.
Biri yaşca kendinden büyük,evli,çok güzel bir kadın,diğeri ,genç ve güzel,çocukluğundan beri sevdiği,vazgeçemediği aşkı....İkisi arasında kalan Maurice. sonunda elbetteki birini tercih edecek.
Güzel ve konusu ilgi çekecek kadar değişik bir romandı ama, içinde pek fazla kayda değer akıcılık, hareketlilik, profesyonellik, etkileyici bir üslup yoktu. Klasik aşk temalı bilindik romanların az da olsa değişik açılı olanıydı Kış Güneşi... Aşk temalı romanları okumayı seven okurlar Kış Güneşi romanı tam da size göre bir kitaptır, tavsiye ediyorum.
O kadar sıkıcı bir kitap ki zor bitirdim.Okunacak çok kitap var bence başka kitaplara yönelin diyeceğim ama yazar da bir emek vermiş.İsteyen okusun.
kesinlikle çok güzel bir kitap ama başları cidden çok sıkıcı.clarie'nin anlatıldığı yerler dışında çok sıkıldım

Yazarın biyografisi

Adı:
Marcel Prévost
Unvan:
Fransız Yazar
Doğum:
Paris, 1 Mayıs 1862
Ölüm:
Vianne, 8 Nisan 1941

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 56 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 30 okur okuyacak.
  • 5 okur yarım bıraktı.