Melissa Marr

Melissa Marr

Yazar
6.3/10
60 Kişi
·
133
Okunma
·
4
Beğeni
·
1.480
Gösterim
Adı:
Melissa Marr
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
25 Temmuz 1972
Bazen adil ama kendilerine özgü yollarla, hiçbir şeyden şüphelenmeyen kadınları ve erkekleri kendileriyle gitmeye ikna ederler.
Aşk bazen sıkı sıkı sarılmak istediğin halde sevdiğinin gitmesine izin vermektir. Sarayı, perileri ve kendisi için önemli olan tek ölümlüyü korumanın tek yolu buydu..
Devlin kızın çıplak tenine baktı.
'O bana ait değil.'
Ama olmasını istiyordu.Hayatında ilk kez başka bir periye bakıp ilişkiyi, geleceği,onun yanında dövüşmeyi düşünüyordu.
(Avcılar düzgün bir ilişki sahibi olmaya eğilimli değildir.)
Melissa Marr
Sayfa 209 - Devlin
Aislinn yarı alaycı bir kahkaha ile devam etti. "Erkekler artık eskisi gibi değil. En hoşları bile korkunç olabiliyor. Yalnızca yakışıklı diye kimseye güvenmemek gerek."
323 syf.
·4/10 puan
Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Tamamen zaman kaybından, para kaybından başka bir şey değil bence. Bu romanı bitirebilmek için kendimi bayağı bir zorlamıştım. Aynı zamanda, beş günümü çaldı hiç yoktan... Serinin diğer kitaplarını kati surette almayacağıma eminim. Siz de eğer okumayı düşünüyorsanız, bence bu kitabı okumak gibi bir yanılgı içine düşmeyin. Vaktinize, beyin hücrelerinize yazık olur kesinlikle...
Mistik bir kitapla karşı karşıyayım gibi duruyor.
Uzun zaman önce aldığım bu kitabı yeni okuma fırsatı buldum merak etmiyor da değilim, bazen yeni tarzlar denemek nasıl olur diye merak ediyordum .
Bu sorunun cevabını bulabileceğim galiba .:)
416 syf.
·4/10 puan
Bu kitap ben orta okula giderken fazlasıyla popüler olmuştu, sırf herkes okuyor diye okumamayı tercih etmiştim. Benim de böyle tuhaf bir huyum var işte. Şimdi üzerinden yıllar geçti, fazlasıyla ertelendi, kitabı sonunda okuma şansım olduğunda büyük bir beklentim var.

Oldukça harika bir girişi var, hikayenin aktarımı oldukça başaralı, merak etmeye başlıyorsunuz; karakterler güzel.

Peki sorun nerede mi?

Sorun kitabın ortasına gelince kitabın sonunu oldukça net bir şekilde görebiliyorsunuz, heyecan bitiyor, merak aniden yok oluyor. Karakterler birden o güçlü kalıbını kaybetti ve hepsi daha hikayenin yarısına gelmişken oldu. Sonunda o kadar mutsuz oldum ki anlatamam.

Kesinlikle klasik fantastik kitap klişesine uymak istemezken, Melissa Marr onlardan birine dönüşerek bütün büyüsünü kaybediyor.
332 syf.
·6/10 puan
Yazarın okuduğum ikinci kitabı Kara Saray romanıydı. Beklediğim gibi başarılı, ustaca kaleme alınmış olmasa da, yine aynı yazara ve seriye ait olan Parlak Gölgeler kitabından kat kat iyi olduğunu, pek profesyonel bir çalışma olmasa da ideal bir roman olduğunu söyleyebilirim. Ama, okumayanlar bir şey kaybeder mi diye soracak olursanız, hayır hiçbir şey kaybetmezsiniz. Okuyacak olan ise, bir şey kazanmaz sadece vakit geçirmesine yardımcı olan bir roman okumuş olur.
332 syf.
·7/10 puan
Bu kitap serisi çok iyi ne yazık ki seriye 3. kitaptan başladım geriye doğru gidiyorum Kırılgan Sonsuzluk kadar olamasada gayet güzel bir kitap severek okudum
416 syf.
Okuduğum diğer kitaplardan çok farklıydı. Kitabın ortasına kadar büyük bir heyecanla okudum ama son kısımlar tam bir hayal kırıklığıydı. Böyle bir sonla bitirmezdim.
332 syf.
·5/10 puan
Bu serinin ikinci kitabı. Keenan ve Ash'den uzaklaşmak inanılmaz rahatlatıcı, evet bu sefer olay örgümüzün en ortasındaki isim Ash'in arkadaşı Lesley ve Keenan'ın danışmanı Nial. Itiraf ediyorum birinci kitaptaki gibi saçma ve toleranslı kararkterler görmedik bu bir artı Ash'in saçma arada kalmalarıda olmayınca kitap oldukça güzel ilerledi. Keşke bazı olaylar bu kadar bariz olmasaydı ama...
416 syf.
Kitaba yorumları okumadan başladığım için o kadar üzgünüm ki:( Eğer 15 16 yaşlarındaysanız okuyun. Yoksa kesinlikle okumayın. Ben aşk okurum diye başladım. Ortada aşk yoktu ya da ben bulamadım. Kitaba verdiğim saatler için çok üzülüyorum. Ağlayasım var gerçekten. Bir de seriymiş. Diğer kitapları asla okumayacağım. Tavsiye etmiyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Melissa Marr
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
25 Temmuz 1972

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 133 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 41 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.