Melissa Marr

Melissa Marr

Yazar
5.9/10
22 Kişi
·
60
Okunma
·
1
Beğeni
·
1.002
Gösterim
Adı:
Melissa Marr
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
25 Temmuz 1972
Aislinn yarı alaycı bir kahkaha ile devam etti. "Erkekler artık eskisi gibi değil. En hoşları bile korkunç olabiliyor. Yalnızca yakışıklı diye kimseye güvenmemek gerek."
Çünkü bana güvenmeni istiyorum. Çünkü sürekli bu kadar ürkmüş görünmeni istemiyorum. Çünkü seni umursuyorum.
Ben onu her şeyimi riske atacak kadar seviyorum -sevdim- onlar sevmediler. Ama adama sahip olan onlardı.
Melissa Marr
Sayfa 119 - Donia
Aşk bazen sıkı sıkı sarılmak istediğin halde sevdiğinin gitmesine izin vermektir
Kabuslar huzur bulmanın hayalini kurdukhtrında, bu ne an­lama gelir?Gölgeler ışığı arzuladıklarında?
Tanıştığımız yüzler ve tanışacak bir yüz - ama benim yüzüm değil ,ölümlüler için taktığım maske bile değil. Kat kat yanılsama..
Melissa Marr
Sayfa 54 - artemis genç
323 syf.
·4/10
Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Tamamen zaman kaybından, para kaybından başka bir şey değil bence. Bu romanı bitirebilmek için kendimi bayağı bir zorlamıştım. Aynı zamanda, beş günümü çaldı hiç yoktan... Serinin diğer kitaplarını kati surette almayacağıma eminim. Siz de eğer okumayı düşünüyorsanız, bence bu kitabı okumak gibi bir yanılgı içine düşmeyin. Vaktinize, beyin hücrelerinize yazık olur kesinlikle...
Mistik bir kitapla karşı karşıyayım gibi duruyor.
Uzun zaman önce aldığım bu kitabı yeni okuma fırsatı buldum merak etmiyor da değilim, bazen yeni tarzlar denemek nasıl olur diye merak ediyordum .
Bu sorunun cevabını bulabileceğim galiba .:)
416 syf.
·4/10
Bu kitap ben orta okula giderken delice bir popüler olmuştu sırf herkes okuyor diye okumamayı tercih etmiştim. Şimdi tabi yılların ertelenişi büyük bir beklentim var. Başlarda dedim tamam harika girir merak ettirmeyi başardı karakterler falan güzel kitabın ortasına gelince gidişat direk belli oldu. Karakterler birden o güçlü kalıbını kaybetti nasıl oldu anlayamadım. Sonunda o kadar mutsuz oldum ki anlatamam. Kesinlikle klasik fantastik kitap klişesine uymayayım kafasıyla devam etmiş o harika başlangıçtan uzaklaşmış.
332 syf.
·6/10
Yazarın okuduğum ikinci kitabı Kara Saray romanıydı. Beklediğim gibi başarılı, ustaca kaleme alınmış olmasa da, yine aynı yazara ve seriye ait olan Parlak Gölgeler kitabından kat kat iyi olduğunu, pek profesyonel bir çalışma olmasa da ideal bir roman olduğunu söyleyebilirim. Ama, okumayanlar bir şey kaybeder mi diye soracak olursanız, hayır hiçbir şey kaybetmezsiniz. Okuyacak olan ise, bir şey kazanmaz sadece vakit geçirmesine yardımcı olan bir roman okumuş olur.
332 syf.
·7/10
Bu kitap serisi çok iyi ne yazık ki seriye 3. kitaptan başladım geriye doğru gidiyorum Kırılgan Sonsuzluk kadar olamasada gayet güzel bir kitap severek okudum
332 syf.
·5/10
Bu serinin ikinci kitabı. Keenan ve Ash'den uzaklaşmak inanılmaz rahatlatıcı, evet bu sefer olay örgümüzün en ortasındaki isim Ash'in arkadaşı Lesley ve Keenan'ın danışmanı Nial. Itiraf ediyorum birinci kitaptaki gibi saçma ve toleranslı kararkterler görmedik bu bir artı Ash'in saçma arada kalmalarıda olmayınca kitap oldukça güzel ilerledi. Keşke bazı olaylar bu kadar bariz olmasaydı ama...

Yazarın biyografisi

Adı:
Melissa Marr
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
25 Temmuz 1972

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 60 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 25 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.