Lanetli Sevgili Wicked Lovely Serisi 1

5,3/10  (8 Oy) · 
24 okunma  · 
3 beğeni  · 
605 gösterim
Melodramatik, Doğaüstü ve Acı-Tatlı Bir Romans. Üstün Bir Macera.

3. Kural:
Görünmezlere bakma.
Oysa perilere bakmakta Aislinn'in üzerine yok! Hem zaten bu güçlü ve kimi zaman tehlikeli yaratıklar, sinsice, biz ölümlülerin dünyasında dolaşmıyor mu? Bu yüzden de Aislinn, peri acımasızlığından, özellikle de 'görüş yeteneği'ni öğrendiklerinde başına geleceklerden ölümüne korkuyor ve tıpkı diğer gençler gibi onların varlığından bihaber olmayı diliyor.

2. Kural:
Görünmezlerle konuşma.
Yalnız, periler Aislinn'le konuşmaya başladı. Ürkütücü ve bir o kadar da çekici özelliklere sahip olan Keenan adındaki bir peri, Aislinn'le iletişim kurmaya çalışıyor ve ona cevaplamaktan korktuğu sorular soruyor.

1.Kural:
Görünmezlerin dikkatini çekme.
Ama artık çok geç. Keenan, dokuz yüz yıldır kraliçesini arayan bir Yaz Kralı. Kraliçesi olmadan yaz mevsimi kaybolmaya mahkum. Ve o da, her ne pahasına olursa olsun, Aislinn'i Yaz Kraliçesi yapmaya kararlı. Aislinn'ninse ne istediği ya da ne dilediğinın bir önemi yok.

Peri entrikaları, ölümlü aşklar ve antik kanunlarla modern beklentilerin çatışması, Melissa Marr'ın bu son derece çarpıcı 21.yy. peri romanında biraraya geliyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2009
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9786050058970
 • Orijinal Adı:
  Wicked Lovely
 • Çeviri:
  Zeynep Heyzen Ateş
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Bikotti 
31 May 2017 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Bu kitap ben orta okula giderken delice bir popüler olmuştu sırf herkes okuyor diye okumamayı tercih etmiştim. Şimdi tabi yılların ertelenişi büyük bir beklentim var. Başlarda dedim tamam harika girir merak ettirmeyi başardı karakterler falan güzel kitabın ortasına gelince gidişat direk belli oldu. Karakterler birden o güçlü kalıbını kaybetti nasıl oldu anlayamadım. Sonunda o kadar mutsuz oldum ki anlatamam. Kesinlikle klasik fantastik kitap klişesine uymayayım kafasıyla devam etmiş o harika başlangıçtan uzaklaşmış.