Çirkinin Aşığı Princes Serisi 1

8,3/10  (30 Oy) · 
120 okunma  · 
19 beğeni  · 
1.296 gösterim
Romantic Times 2006 En İyi Tarihi Romans Ödülü

Farklı dünyalara ait iki inatçı... Zengin ve hırslı bir kont ve kocası tarafından terk edilen genç, güzel ve kaprisli bir dul...

Teslim olmayan bir kadın hislerine ne kadar dur diyebilir?.. Tesadüflerin ördüğü ağlarda arzular mı gurur mu kazanacak?

Çirkinin Aşığı heyecanı yüksek ve kışkırtıcı bir hikaye sunuyor.

Bu kitabın bitmesini hiç istemeyeceksiniz.
-Julia Quinn-

"Masalsı anlatımıyla Çirkinin Aşığı sizi arzular dünyasına sürükleyen keyif veren, akıcı ve duygu yüklü bir romans. Hoyt'un zeki karakterlerine ve onların hoş diyaloglarına, sıcak aşk sahnelerinde olacağı gibi hayran olacaksınız."
-Kathe Robin, Romantic Times-

"Elizabeth Hoyt Tanrı vergisi bir yetenek, incelik ve bitmek tükenmek bilmeyen bir tutkuyla yazmış."
-Julianne MacLean-

"Çirkinin Aşığı okurlar için seksi, ve şehvetli bir ziyefet"
-Connie Brockway-

" . . . Çıkıp bu kitabı bir an önce edinmenizi şiddetle tavsiye ediyorum"
-Kassia Krozser-
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786054263387
 • Orijinal Adı:
  The Raven Prince
 • Çeviri:
  Fulya Gümüşpala Teke
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nurhan Işkın 
20 Tem 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Çirkin Kontunun aşka bakışı tüm çirkinliğini kapatıyordu.Güzel bir aşk romanı. Erotizimi fazla olan bir kitap fakat işlenilen aşk bunu gölgelemiş.Kitap akıcı ve sizi sıkmıyor...

Nazlı Yavuz 
 13 Eyl 12:53 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitaba bayılıyorum. Kitap en favori kitaplarımdan birisi Edward da en sevdiğim erkek karakterlerden birisidir. Kitabı okuyalı yıllar oldu hala her satırını hatırlarım. Özellikle Edward ın küfür ettiği sahneleri. Bir erkek bu kadar mı güzel küfür eder yahu. Hemen en favori sahnelerimden birini paylaşmasam olmaz :)

Tabi ya memesine ilk kez dokunulmuş bir bakire gibi oynaş böyle seni kurt yeniği iğrenç post yığını. Seni elime bir geçirirsem hastalıklı devenin oynak kıçlı eşeği becermesinden doğma piç o az gelişmiş boynunu sıkacağım görürsün sen ...

Bir adam ancak bu kadar yaratıcı küfür edip ancak bu kadar sevimli olabilirdi. Aldığı her puanı hak ediyor bence. Yorumuna sağlık :)

Her şey şu yorumu görmem ile başladı iyi ki bloglar var iyi ki birbirinden güzel okuyucular var sayelerinde bu muhteşem etkileyici kitap ile tanıştım.. Tarihi kitap secennetin dikkatine ya da okumak isteyenlerin mutlaka okumalısının. .

Tuğba Onat 
29 Mar 2016 · Kitabı okudu · 10 günde · Beğendi · 7/10 puan

YGS yüzünden uzun zaman sonra elime aldığım ve okuyup bitirdiğim ilk kitap. Sıradan bir anlatıma sahip. Olaylar önceden tahmin edilebiliyor. Ve bu sebepten dolayıdır ki beni çok etkilemedi. Anlaşılır bir dile sahip olduğu için sıradan kafa dağıtmak amacıyla okunabilecek bir kitap.

Berfin Arzu 
02 Tem 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Diğer tarihi aşk romanlarından daha farklı, daha çekici bir kitaptı. Genelde bu tarz tarihi aşk romanlarında masalsı bir hava olur. Ama bu kitap çok daha gerçekçiydi. Kontun çirkin ve hayata küsmüş olması çok değişikti. Kadının da daha önce evlenmiş olması, maddi problemlerle savaşması çok iyiydi. Ama kilit bir nokta var kitapta. Kadının neden yaptığı belli; ama adamın bunu yapmasına rağmen kadının hala inatla adamı istemesi garip geldi. Her neyse! Cidden tarihi aşk romanlarının masalsı havasından sıkıldıysanız kesinlikle okumanız gereken bir roman.

Özlem Ekiz 
28 Nis 00:18 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Genelde hikayelerinde hüzün etkilidir. Bu kitapta da hüzünlü sahneler vardı ama ilk kez bir Hoyt romanına güldüm. Edward'ın bazı yerlerdeki ani patlamalarında kahkaha attım. Mesela ilk sahnede yardımcısı sekreteriniz ayrıldı deyince adamın kafasına bir şeyler atması, Anna evlilik teklifini kabul etsin diye yardımcısını göndermesi -sonuçta hayır cevabıyla geri döner- kabul etmeyince Anna'yla arasında geçenler baya güldürdü. Tek kötü yanı kapağı. Yeniden bastılar ama keşke kapakta değişikliğe gidilseydi.

Deniz 
28 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Elizabeth Hoyt tarihi kurgu askimin depreştiği zamanlarda kesfettigim bir yazar oldu.Bence tarihi kurgularini diger tazarlardan daha farkli yaziyor.Kahramanlari dort dortluk degil,gercek hayatta karsimiza cikabilecek kusurlu insanlar.Sanirim en cok bu yonunu sevdim.Bu hikayeyi de sevdim.Sadece cesur sahneler fazlaydi.Ama genel olarak kliseleri yikip gercekligi gosterdigi icin begendigim ve takip edecegim yazar oldu.

BİLAL ÖZTÜRK 
31 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Erotizmin bol olduğu, Akıcı ve biraz da çekinerek utanarak okuduğum bi kitap.. Yazar cesur davranmış yazarken.. Elizabeth Hoyt!!! Çirkin Kont ve güzel bi bayan. Anlayamadığım bi ilişki

Nurşen Demirbaş 
28 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Serideki diğer kitaplara göre bu kitap daha komik ve akıcıydı. Özellikle Edward ve Anna arasında ki çekişmeler güzeldi. Daha dolambaçsız ilerledi.

Kitaptan 4 Alıntı

Nurhan Işkın 
20 Tem 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Gece üzerini bir mezar gibi örterken,sadece kucağında kitabıyla oturuyor ve boşluğa bakarak düşünüyordu.

Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 353)Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 353)
Nurhan Işkın 
20 Tem 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Bu göz teması Anna'nın nefesini kesti.Kontun yüz ifadesinden ne düşündüğünü anlamak imkansızdı.

Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 235)Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 235)
Nurhan Işkın 
20 Tem 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Edward'ın içindeki bir şey, belki de kalbi bir an için durmuştu."Anna" Kadın dudaklarını yumuşak bir şekilde ona teslim etti.

Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 325)Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 325)
Tuğba Onat 
 14 Mar 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

Aşk
İçimizdeki ruh, bizi saran kabuktan çok daha önemlidir.

Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 56 - Pegasus)Çirkinin Aşığı, Elizabeth Hoyt (Sayfa 56 - Pegasus)