Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
Devrim kadrolarının kalıntıları,kendini kurban miting fazlaca kaptırmış olanlar ve bu nefret üzerinden kimlik ve güç devşiren herkes böyle bir duruşu ezmeye çalışıyordu; kadınlığı ihanet etmekle suçlayanlar, böyle bir konuşma cüreti gösterenlerin hapiste çürümesi gerektiğini haykıranlar gırlaydı.
Cem Akaş
Sayfa 23
Gerçek hanımefendi­ler öteberinin fiyatını bilmezler, tatlı çılgınlıkları sever­ler onlar. Gözleri, tertemiz çiçeklere; kış bahçelerinde ye­tiştirilmiş çiçeklere benzer.
Jean-Paul Sartre
Sayfa 64 - Can Yayınları, 3. Basım, Çev. Selahattin Hilav
Değişmek istemiyoruz. Her değişim, istikrar için bir tehdit unsurudur.
448 syf.
·
Puan vermedi
Popüler kitap okumayı sevmiyorum dedikten sonra hooop buradayım , kararlılıkla benim gibi olun :) Şaka şaka ... Fantastik , distopya seven benim gibi nadir bulunan türlerin seveceği kitaplardan ama eğer siz de benim gibi kitapları yönlendirmeyi seviyorsanız biraz canınız...
1
Dostluk nedir biliyor musunuz, diye sordu. -Evet, diye yanıtladı... Tıpkı elin iki parmağı gibi iç içe geçmeden birbirlerine dokunan iki ruh...
23425
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.