Bir Aşk Masalı Princes Serisi 3

8,4/10  (13 Oy) · 
61 okunma  · 
10 beğeni  · 
1.240 gösterim
Çirkinin Aşığı ve Kalbimi Sana Verdim'le okurların gönlünde taht kuran Elizabeth Hoyt yeni romanıyla ve nefis anlatımıyla okurlarının gönlünü bir kez daha fethedecek sizi yine kendine hayran bırakacak.

Şeytan Melekle Karşılaştığında

Taşra kızı Lucy Craddock-Hayes sakin geçen hayatından oldukça memnundur. Ta ki yaralı bir adamla çıplak bir yaralı adamla karşılaşıp masumiyetini sonsuza dek kaybedinceye kadar.

Onu Cennete De Sürükleyebilir

Vikont Simon Iddesleigh düşmanları tarafından ölesiye dövülmüştür. Şimdiyse onlardan intikamını almakta kararlıdır. Ancak Lucy onu sağlığına kavuştururken genç kızın kendisine gösterdiği dürüstlük bitkin duygularını altüst eder ve ikisini de yakmakla tehdit eden bir yangını tutuşturur.

Cehenneme De

Genç adamın onuru Lucy'yle birlikte olmasını engellerken düşmanları sevdiği kadın için bir tehdit oluşturmaya başlarlar. Simon düşmanlarıyla olan savaşını sürdüredursun, Lucy de Simon'ın ruhunu kurtarabilmek adına verdiği savaşı elindeki tek silahla kazanmaya çalışmaktadır: Aşkı..


"İnanılmaz güçlü karakterler, gerçekçi bir anlatım ve tutkulu bir aşk hikâyesi."
-Publishers Weekly-"Romantizm ve entrikanın etkileyici bir karışımı olan Bir Aşk Masalı Hoyt'un tarihî romans türünde verdiği eserler arasında kesinlikle bir mihenk taşı olacak."
-Lettetia Elsasser-


(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  6054456352
 • Orijinal Adı:
  The Serpent Prince
 • Çeviri:
  Seden Gürel
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
28 Nis 00:10 · Kitabı okudu · 3 günde · 3/10 puan

Okuduğum en kötü Hoyt kitabı bu olmalı. Hoyt diğer yazarlardan farklı olarak daha çok erkek karakterler üzerine yoğunlaşıyor ve ben bu tarzını gerçekten çok seviyorum. Burada da aynı şey söz konusu ancak kadın karakter bu romanda baya geri planda diyebilirim. Konusu da pek ilgi çekici değildi ama Hoyt yazdığı için aldım. Keşke almasaymışım.

Ceren Çetinkaya 
13 Ağu 20:08 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Bazı sahneler beni gerçekten duygulandırdı. Lucy değil ancak Simon gerçekten aşıktı ve ben bunu fazlasıyla hissettim. - spoiler evlenmeleri kitabın ortalarına denk geldi- ancak bence evlenme teklifi sahnesi çok iyiydi. Simon'un vaz geçmesi biraz uzun sürdü. Lucy biraz hafif kaldı. Bu seride şimdilik favorim Edward. Sanırım öyle kalacak gibi.