Fallen (Düşüş) Serisi 4

Vurgun

Lauren Kate

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
352 syf.
·
Puan vermedi
Serinin dördüncü kitabı Vurgun. Artık tüm geçmişi öğrendiğimiz Luce'un vereceği kararları sürükleyici bir şekilde izlememizle geçiyor. Serinin en sevdiğim kitabı diyebilirim. Üçüncü kitap Tutku da seriye olan ilgim oldukça azalmıştı. Seriyi yarım bırakmayı dahi düşündüm. Lakin iyiki sabretmişim. Düşündurmeyecek, fantastik ve aşk kurgu sevenlere, rahat bir seri okumak isteyenlere öneririm.
Vurgun
VurgunLauren Kate · Epsilon Yayınları · 2012233 okunma
Reklam
352 syf.
7/10 puan verdi
Serinin dördüncü kitabı diğerlerinin en iyisiydi. Keşke bu kitaptaki sürükleyicilik ilk kitaplarda da olsaydi. Bu kitabı çok beğendim. Çok ters köşe bölümler verdi.
Vurgun
VurgunLauren Kate · Epsilon Yayınları · 2012233 okunma
352 syf.
6/10 puan verdi
·
Beğendi
·
6 günde okudu
Ve son düşüş artık herşey luce un ellerinde ve zamanları dolmadan düşüşün olduğu yeri bulup şeytanı yenmeleri gerekiyor. Kitap sürükleyici ve sıkıcıydı yani hemen okunmuyor benim düşüncem ama konusundan da anlayacağınız gibi baya heyecan verici bir yolculuk oldu benim için kitabın sonunda da ayrı bir şaşkınlık oldu, okumanızı öneririm.
Vurgun
VurgunLauren Kate · Epsilon Yayınları · 2012233 okunma
352 syf.
7/10 puan verdi
·
4 günde okudu
Evet, son kitap da bitti ve seriyi okuduğum için mutluyum.Vurgun diğerlerine göre daha hoşuma gitti.Muhtemelen Luce’un ağlamaklı sahneleri ve manasız tartışmaları olmadığı için.Bir önceki kitapta nasıl lanetlendiklerini öğrenmiş ve Lucifer ile karşılaşmıştık.Lucifer’ın tüm geçmişi silme planına şahit olmuştuk.Bu kitabında ise buna engel olmaya çalışıyorlar ve Luce’un bütün geçmişini öğreniyoruz.Değerlendircek olursak, arka kapakta vaat edilen “şaşırtıcı son” hiç de şaşırtıcı değildi gayet tahmin edilebilirdi.Yinede mutlu sonla bitmesine sevindim.Tüm seriyi ele alırsak artıları çok fazla.O karanlık ve gizemli havası,kapak tasarımları,hızlı okunması,ilginç bir aşk hikayesine sahip olması,özellikle üçüncü kitabında zaman yolculuğu yapılması ve araya serpiştirilen tarihi olaylar.Eksileri ise, fazla betimleme olması,aksiyon olarak düşük olması ve çok tahmin edilebilir sahneler olması.Ben okurken zevk aldım.Eğer sizde çerezlik, fazla kafa yormayan bir seri arıyorsanız hoşunuza gidecektir.Daha fazla zevk almak isterseniz kışın ve hava karanlık iken okumanızı tavsiye ederim :)
Vurgun
VurgunLauren Kate · Epsilon Yayınları · 2012233 okunma
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.