Galadriel

Galadriel
@GulDGul
100. Yılımız Kutlu Olsun.
Sabitlenmiş gönderi
Özlemle anıyoruz.
416 syf.
·
Puan vermedi
Ah Harry Bosch ah !!! Polisiyenin sigara tiryakisi Harry Bosch sigarayı bırakma çabalarında.Yine yeniden Elenor'la evli ama ilişkilerinde sorun var. Hal böyleyken iş beklemez. Polisleri dava etmekle ünlenen ünlü siyahi avukat Howard Elias ve temizlik işinde çalışan bir kadın öldürülür. Şehirde ırkçılık suçlamasıyla ayaklanmaların çıkmasından korkan teşkilat, soruşturmayı ekibinde bulunan siyahiler nedeniyle Harry 'e verirler. Her şey bir yana nefretlik Chastain ile çalışmak zorunda kalan Harry yine yel değirmenine savaş açıyor.
Meleklerin Uçuşu
Meleklerin UçuşuMichael Connelly · İnkılap Kitabevi · 200045 okunma
416 syf.
·
Puan vermedi
Meleklerin Uçuşu
Meleklerin UçuşuMichael Connelly
8.2/10 · 45 okunma

Okur takip önerileri

Tümünü gör
·
Puan vermedi
Tıbbi gerilimin bir numarası. Hikaye gerçekten çok etkileyiciydi. İlk sayfalardan itibaren bir yakaladı, bitirmeden bırakamadım. Bol bol vahşet ve gerilim garantilidir. Az biraz konusu; Tranquility, Mine ' de gençler çıldırır ve küçük canilere dönüşür. Kasaba halkı gençlere yönelik ciddi önlemler almak ister. Eşinin ölümünden sonra kasaba doktoru olarak kısa bir süredir kasabada oğluyla birlikte yaşayan Claire ise bambaşka şüphelerle doludur. Onu tek dinleyen kasaba şerifi Lincoln' den başkası değildir ama onun da başı ayrı yaşadığı alkolik eşiyle derttedir.
Kan Gölü
Kan GölüTess Gerritsen · Martı · 20064.694 okunma
224 syf.
·
Puan vermedi
·
5 günde okudu
Sıra geldi serinin son kitabına. Bu da +18 değil. Teker teker tüm kardeşleri evlendirdik. Sıra tekne kazıntısı Nicholas'da. Hikayenin başlarında Nicholas' ın bir derdi olduğunu ve bu nedenle kendini yardımcısı ile birlikte yollara vurduğunu öğreniyoruz. Zor durumda kalan bir şövalyeye yardım etmek isterken, şövalye ondan Emery' i korumasını ister ve yaralı haliyle ortadan kaybolur. Emery ve Nicholas ile bekar kardeş kalmadığından seriyi kapatıyorum.
Son De Burgh
Son De BurghDeborah Simmons · Harlequin Türkiye · 201311 okunma
224 syf.
·
Puan vermedi
Serinin şu ana kadar + 18 olmayan tek kitabı. Sıra ailenin ayağında bir çeşit engeli olan Reynold' da. Aşka dair ümitlerini yitirmiş Reynold hacca gitme bahanesi ile evi terk etmiştir. Seride en çok eğlendiğim kahin halalar yanına kendi hizmetkarları Peregrin'i katıp ejderhayı öldürüp genç kızı kurtarması öğüdü ile onu yolcular. Reynold bu öğüde Sabina adındaki genç kız ejderhadan köylerini kurtarması için yalvarana kadar gülüp geçer. Artık şövalye ejderha peşindedir.
Kara Şövalye De Burgh
Kara Şövalye De BurghDeborah Simmons · Harlequin Türkiye · 201311 okunma
222 syf.
·
Puan vermedi
+18. Serinin beşinci kitabı. Dört kardeşi de arka arkaya evlenen muzip Robin ailesine evlilik büyüsü yapıldığından emindir. Sıranın kendisine geldiğinden korkup bu büyüyü kaldıracak birilerini aramaya kalkışır. Evdeki hesap çarşıya uymaz pek, yaslı kadınlar manastırında kalbini Sybil' e kaptırır. Hikaye hala tam gaz. Eh hala iki bekar kardeş var. Bunarada gelenlerin hepsi birbirinden ilginç. Bakalım yeni gelinler nasıl?
Büyülü Prenses
Büyülü PrensesDeborah Simmons · Harlequin Türkiye · 201210 okunma
224 syf.
·
Puan vermedi
+18. Serinin dördüncü kitabı. Evlilik sırası çapkın ve ayyaş Stephen De Burgh' da artık. Bir gün şatosunda içerken babası ona garip bir görev verir. Halaları hakkında büyücülük söylentisi olan Bridghid' e Galler' e kadar eşlik edecektir. Bu sıska ve ciddi kadın zevkine hitap etmese de Stephen gönülsüzce görev başındadır. Yoksa kadın gerçekten büyücü müdür? Seri şimdiye kadar ilginç hikayelerle ilerliyor. Kardeşlerin hepsi de komik şekillerde aşık olup evleniyor. Dur bakalım geride hala bekarlar var.
Büyülü Lord Deburgh
Büyülü Lord DeburghDeborah Simmons · Harlequin Yayıncılık · 20005 okunma
224 syf.
·
Puan vermedi
·
25 saatte okudu
+18. Serinin üçüncü kitabında aklını fikrini savaş almış Simon, bir gün ormanda aradığı belayı bulur. Bu babası evinde hapsolmuş, nişanlısından kaçan amazon Bethia' dır. Güzel amazon onu ve adamlarını yakalayıp, bağlamış ve alay etmiştir. Simon ve Bethia ' nin hikayesi eglendiriciydi.
Kalp Hırsızı
Kalp HırsızıDeborah Simmons · Harlequin Türkiye · 201212 okunma
223 syf.
·
Puan vermedi
+ 18. Serinin ikinci kitabı kralın buyruğu üzerine çevrede cadı olarak tanınan, bir de babasını Dunstan' ın öldürdüğü vahşi Mallory ile kardeşlerin en sabırlı ve bilgisi Geoffrey ' nin evliliğini konu alıyor. Bol atışması var ama kitabın türü gereği buralar şöyle bir geçilmiş. Daha eğlenceli olabilirdi.
Kralın Buyruğu
Kralın BuyruğuDeborah Simmons · Harlequin Türkiye · 201119 okunma
6,1bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.