Özlem Kılıç

Özlem Kılıç

Yazar
8.0/10
3 Kişi
·
3
Okunma
·
1
Beğeni
·
1.263
Gösterim
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da, yaptığı açıklamada "Eğitim seviyesi arttıkça bize olan güven azalıyor" diyordu.
...hiçbir ispatı olmayan bir olayı sadece bir kişi söyledi diye bunu kitlelere mal etmeyi ve bağırarak, çağırarak, benim başörtülü kardeşime saldırdılar demeyi provokatif buluyorum.
...sivil kıyafetleriyle çadırları yakanların polis değil, Büyükşehir Belediyesi'nin zabıta çalışanları olduğu açıklandı.
Çatışmaların sürdüğü günlerde MHP'den bir grup ülkücü de Gezi'ye destek vermiş ancak MHP liderinin açıklamaları ile ülkücüler alanlardan uzak durmuşlardı.
Seksen civarında birbirinden farklı yapı aynı alanda bir araya gelirken Gezi'de bir komün hayatı oluşuyordu.
Müdahaleler sırasında TOMA'lara mavi bidonlarla kimyasal bir sıvının koyulduğu da iddia ediliyor, sıvı nedeniyle çok sayıda kişinin vücudunda kızarıklık ve yanmalar oluştuğu İstanbul Tabip Odası Genel Sekreteri Ali Çerkezoğlu tarafından açıklanıyordu.
264 syf.
·4 günde·Beğendi·9/10
Sanki biraz eksik anlatılmış GEZİ ruhu... Bizleri anlatan daha iyi kitaplar olmalı. Farklı siyasi düşüncelerdeki bir grup insanın kendi perspektifleriyle anlayabildiklerini soru cevap anlatmaya çalışmışlar..Bence eksik ve yetersiz olmasına rağmen BAĞZI :) gereksizlerin gereksiz düşüncelerini öğrenmekte ve okumakta fayda var.....

Yazarın biyografisi

Adı:
Özlem Kılıç
Unvan:
Gazeteci,yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 3 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.