Rachel Ward

Rachel Ward

Yazar
8.0/10
39 Kişi
·
121
Okunma
·
3
Beğeni
·
1.198
Gösterim
Adı:
Rachel Ward
Unvan:
İngiliz sinema ve dizi oyuncusu
Doğum:
12 Eylül 1957
İngiliz sinema ve dizi oyuncusu. Özellikle Dead Men Don't Wear Plaid ve Night School adlı sinema filmleri ve Tv dizisi The Thorn Birds 'deki başarılı oyunculuğuyla göz doldurdu.
Yeni bir güne uyandığımızda, hepimiz ölüme bir gün daha yakın olduğumuzu biliriz, sadece öyle değilmiş gibi yaparız.
Konforlu şeyler ne kadar hoş görünse de, hayatın gerçekleri kimse için değişmez.Ölümden kaçamıyordun: eninde sonunda hepimizin sonu aynıydı.
İnsanlar beni anlamamakta diretiyor gibi. Kendime ait bir alana ihtiyacım olduğunu kavrayamıyorlar. Bana hep ne yapmam gerektiğini söylüyorlar. Rutinlerin, zorunlulukların, el yıkayıp ödev yapmanın her şeyi mucizevi bir şekilde yoluna koyacağını sanıyorlar. Dünyadan haberleri yok.
insanlar beni anlamamakta diretiyor gibi. Kendime ait bir alana ihtiyacım olduğunu kavrayamıyorlar. Bana hep ne yapmam gerektiğini söylüyorlar.
271 syf.
·Beğendi·10/10
Konusu çok etkileyici ve insanı uzun uzun düşünmeye sevk edici. Ancak sadece konusu değil anlatımı da çok güzel. Oldukça akılda kalıcı bir kitap.
271 syf.
·Beğendi·8/10
Ne zaman öleceğinizi bilmek ister misiniz? Peki ya en sevdiğiniz insanlarınkini?..
İlgi çekici bir kurgu, güzel bir olay zinciri ve farklı bir aşk. Kitapta hepsi vardı.

Beklentimin üstünde bir kitap oldu. Uzun zaman, 4-5 yıl kadar, öncesinde okumuş olsam da zihnimde hoş anılar bıraktı. Okumanızı tavsiye ederim.
271 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Çok güzel bir kitap bence herkes okumalı. Ben daha ikinci kitabını okumadım ama çok güzel olduğunu düşünüyorum onuda gelecek zamanlarda okumayı düşünüyorum.
271 syf.
Farklı konusu ve hoş anlatımıyla bir çırpıda okunuyor. Jem ve Örümcek'in daha ozgur ve mutlu bir yaşam arzu etmesi toplumda yer bulmak istemeleri gunumuz sorunlarina farkli bir ayna tutmuş..
271 syf.
·7/10
Farkli bir konusu var kitabin. Gayet guzel, akici bir dille yazilmis. Gerilim tarzi kitaplari seven arkadaslarin begeneceklerini dusunuyorum. Bir sans verilebilir.
394 syf.
·Beğendi·7/10
Kitap güzel başlagıç kısmında sıkılıp konunun ne olduğunu anlamadıysanız sorun yok bende anlamadım muhtemelen kimse anlamamıştır. Ben neden bu kitabı inceliyorum çünkü bir kıyamet içerdiği için güzel tahmin edilebilir bir kıyamet içermektedir daha da önemlisi yazar iki karakter üzerinden kahraman bakıs açısı ile romanı anlatmış ve kız olan kahramanımız benim içimi yiyen bir kahraman sanki bir anlığınada olsa kitaba girip kızcağızın bütün çektikleri için yazarı öldüresiye dövmek istemem kitabı her okuyan için anlaşılabilir bir ortak nokta olur. Bu kitap iki kitaplık bir serinin son kutabı ilk kitabın incelemesini yapmadım çünkü okumadım, bu kitabın yarısa geldiğimde bu kitabın bir ilk olmadığını zor yoldan anlamış oldum. Vay canına buraya kadar okudun.

Yazarın biyografisi

Adı:
Rachel Ward
Unvan:
İngiliz sinema ve dizi oyuncusu
Doğum:
12 Eylül 1957
İngiliz sinema ve dizi oyuncusu. Özellikle Dead Men Don't Wear Plaid ve Night School adlı sinema filmleri ve Tv dizisi The Thorn Birds 'deki başarılı oyunculuğuyla göz doldurdu.

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 121 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 46 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.