Samantha Grace

Samantha GraceAşka Karşı Koyma yazarı
Yazar
6.9/10
104 Kişi
401
Okunma
18
Beğeni
4.963
Görüntülenme

Hakkında

Tarihi romantizm yazarı Samantha Grace, Disney Robin Hood sayesinde genç bir kızken büyük bir aşk hikayesinin cazibesini keşfetti. Robin Hood ve Maid Marian'ın çizgi film hayvanları olduğu umurumda değildi. İlk mutluluğu-her zamankinden daha sonraki tecrübesiydi ve sıcak fuzzi bitirmek istemedi. Şimdi Samantha hayal gücünden kaynaklanan karakterler için kendi mutlu sonlarını yaratmayı seviyor. Yayıncının Haftalık, öykülerini ince mizah ve çekicilik ile "taze ve romantik" olarak tanımlıyor. Samantha romantizm yazarlığını şimdiye kadarki en iyi iş olarak tanımlıyor. Yarı zamanlı tıbbi sosyal hizmet uzmanı, ay ışığı yazarı ve pilates fıstığı, gerçek yaşam kahramanı ve Orta Batı'daki iki çocuğu ile mutlu ve telaşlı bir hayat yaşıyor.
Unvan:
Yazar

Okurlar

18 okur beğendi.
401 okur okudu.
3 okur okuyor.
108 okur okuyacak.
7 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Yüzü âşık bir kadının ışıltısına büründü.
Tatlı bisküviler aşkına! Sonsuza kadar saklanamazdı.
Reklam
“Gülebilirsin ihtiyar, ama aşk evliliği diye bir şey hâlâ var.”
“Sağlıklı bir bünye için insanlar günde en az yüz kere gülmeli.”
Aspendos Yayıncılık, Mayıs ~2014Kitabı okudu
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
320 syf.
10/10 puan verdi
·
24 saatte okudu
Yeni bir seriye başladık ;) Karakterleri de konuyu da sevdim ;) Tarihi aşk konulu kitap sevenlere
Aşk Engel Tanımaz
Aşk Engel Tanımaz
‘ı tavsiye ederim ;) Teşekkürler
Samantha Grace
Samantha Grace
;)
Aşk Engel Tanımaz
Aşk Engel TanımazSamantha Grace · Aspendos Yayıncılık · 201455 okunma
312 syf.
·
Puan vermedi
Ah bu türü okumayı inanılmaz seviyorum. Özellikle historical roman okumayı ve izlemeyi en çok sevme nedenimse sanırım o dönemde yaşamak istememden kaynaklanıyor. Düşününsene bir o dönem, insanlar, üslup ve tavırlar, giyim kuşam nedense çok havalı geliyor bana. Bu kitapta tam böyle film tadında beni yormayan bir kitap oldu. Ayrıca yalın dili ve çok fazla karakter olmaması da beni hiç yormadı. İlk kez bu tür okuyacaklar için epey rahat bir okuma sağlayacaktır diye düşünüyorum. Konusuna gelirsem; Leydi Vivian Worth dışardan bakışta tam bir leydidir. Güzel, edepli, saygılı.. Ama insanlardan uzakta tam bir özgür ruhtur; gölde yarı çıplak yüzen, at binen ve silah kullanan.. Bir gün nehir de yüzerken adamın biriyle tanışır. ( tamamen tesadüf ) Ve bu tanıştığı kişi onun müstakbel nişanlısı Foxhaven Dükü Luke Forest' ten başkası değildir. Fakat Luke' un amacı leydi ile evlenmek değildir. Leydi ile bir anlaşma yapıp ona başka bir koca bulmak kendisi ise keşfedilmemiş kıtaları keşfetmek ister. Peki ya Leydi' ye o nehir de gördüğü an birşeyler hissederse? Çok tutkulu bir ikiliydi. Ayrıca inanılmaz cesur karakterlerdi. En sevdiğim yanlarından biri de bu oldu. Kitapta entrika, tutku, aile bağları gibi pek çok konu o döneme çok güzel uyarlanmıştı. Bu tarz sevenler şans verebilirsiniz.
Aşka Karşı Koyma
Aşka Karşı KoymaSamantha Grace · Aspendos Yayıncılık · 2014173 okunma
312 syf.
·
Puan vermedi
·
16 günde okudu
Uzun zamandır tarihi aşk okumamıştım.Bu kitap tekrar bir başlangıç oldu okunması gereken bir kitap mi reading slumpdaysaniz okuyun derim ama kitap okuma sevkiniz varsa zaman kaybı...
Aşka Karşı Koyma
Aşka Karşı KoymaSamantha Grace · Aspendos Yayıncılık · 2014173 okunma