Giriş Yap

Samantha Grace

Yazar
7.0
99 Kişi
Unvan
Yazar
Yaşamı
Tarihi romantizm yazarı Samantha Grace, Disney Robin Hood sayesinde genç bir kızken büyük bir aşk hikayesinin cazibesini keşfetti. Robin Hood ve Maid Marian'ın çizgi film hayvanları olduğu umurumda değildi. İlk mutluluğu-her zamankinden daha sonraki tecrübesiydi ve sıcak fuzzi bitirmek istemedi. Şimdi Samantha hayal gücünden kaynaklanan karakterler için kendi mutlu sonlarını yaratmayı seviyor. Yayıncının Haftalık, öykülerini ince mizah ve çekicilik ile "taze ve romantik" olarak tanımlıyor. Samantha romantizm yazarlığını şimdiye kadarki en iyi iş olarak tanımlıyor. Yarı zamanlı tıbbi sosyal hizmet uzmanı, ay ışığı yazarı ve pilates fıstığı, gerçek yaşam kahramanı ve Orta Batı'daki iki çocuğu ile mutlu ve telaşlı bir hayat yaşıyor.

İncelemeler

Tümünü Gör
312 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Leydi Vivian Worth ile evlenmeleri için babası ve Leydi Vivian'ın ağabeyi Ashden arasındaki anlaşma 1 yıl önce imzalanmıştı.Ama Foxhaven Dükü Luke Forest'ın Brighthurst'e gidişi bundan çok daha farklı bir amaçtı.Ta ki yolda yüzen bir su perisi zannettiği,sonradan nişanlısı Leydi Vivian olduğu anlaşılan kıza rastlayana kadar...Leydi Vivian başına buyruk, meraklı, aklına eseni yapan Leydi olmaktan uzak tavırları,beraber yaşadıkları maceralar ikisini birbirine sonsuza dek bağlamıştı.Müthiş eğlenceli,macera dolu tarihi bir aşk romanıydı.Bir solukta okudum.
Reklam
312 syf.
·
6/10 puan
Tarihi bir aşktan bahsediyor. ✓✓ÖZET ✓✓ ; Leydi Vivian ve Foxhaven Dükü Forestin (Luke) ve bir araya gelmelerindeki asıl neden evlilik. Leydi Vivian hiç kimseyi takmayan, yalnızken aklına ne gelirse yapan biridir. 7 yaşındayken ailesinin ölmesiyle abisi tarafından büyütülmüştür. Abisi evlenince de yengesi tarafından istenmemiştir. Vivian'in abisi bu nedenle Foxhaven Dükü'ne bir mektup yazar ve kardeşi ile evlenmesi gerektiğini söyler. Babalarıyla yapılan sözleşme gereği Vivian ve Luke bebeklikten beri birbirlerine sözlüdür ve artık bu iş bitmelidir. Luke ise böyle bir evliliği kesinlikle istemez. Mektubu alır almaz yola çıkar ve hatta aklında Leydi Vivian'a yeni bir eş bulma planı bile vardır. Luke macera ve heyecan istemektedir. Leydi Vivian'ı ve beraberinde getireceği serveti istemez. Yolda mola veren Luke mola verdiği yerdeki suyun içinde bir su perisi gördüğünü sanır. Çünkü suyun içinde çırılçıplak yüzen bir kız vardır. Vivian Luke görmesiyle paniğe kapılır. Luke onu bir köylü kızı zanneder ama aynı zamanda da kendini onun güzelliğinden alamaz. Vivian'a malikanenin yerini sorar ve Vivian kendi malikanelerine gittiğinden ve eve ondan önce varması gerektiğinden ters tarafa yönlendirir. Luke malikaneye giderken aklında hep su perisi vardır. Malikaneye gittiği gece ise Leydi Vivian ile görüşemez. Görüşmeye başladıklarında ise Vivian iki ayrı karakterle karşısına çıkarken, Luke ise olayı anlaşmıştır. Leydi Vivian'ın bu oyunu bir süre devam ettirir. Başlarda ona başka bir eş adayı düşünse de onunla zaman geçirdikçe birbirlerine ne kadar uygun olduklarını görür ve başkasının kollarında Leydi Vivian'ı asla düşünemez.
·
312 syf.
·
16 günde
Uzun zamandır tarihi aşk okumamıştım.Bu kitap tekrar bir başlangıç oldu okunması gereken bir kitap mi reading slumpdaysaniz okuyun derim ama kitap okuma sevkiniz varsa zaman kaybı...
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48