1000Kitap Logosu
Şengül Asal

Şengül Asal

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.4
44 Kişi
108
Okunma
6
Beğeni
2.126
Gösterim
Tam adı
Şengül Asal
Unvan
Yazar
240 syf.
Ressamlar sadece resim çizmezler. İç dünyalarını tablolarına, basit görünen beyaz bir kağıda aktarırlar. Ellerindeki bir kalem, ne kadar basit dursa da, ne kadar normal görünse de sırları bile çözülememiş resimler ortaya çıkarırlar. Kalem sadece bir kalem değildir, bir kalem yepyeni kapıları açabilir. Aynen bir yazarda olduğu gibi... Onlar renklerle âdeta oynarlar. Renkler, onların hazineleridir. Ama aynı zamanda, resim sevdaları onları çeşitli hastalıklara, tutkulara sürüklemiştir. Yıldızlı Gece, Son akşam yemeği, Mona Lisa. Hepsinin birer macerası var. Eğer siz de benim gibi sanat ile ilgileniyorsanız, yepyeni bir kitabın kollarına teslim olabilirsiniz. Mutlu okumalar.:)
Çılgın Ressamlar
Okuyacaklarıma Ekle
6
35
240 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Hitap ettiği yaş aralığı önemli olmaksızın bilgi içerikli kitapların kendini okutabilmesini çok kıymetli buluyorum. Ne kadar özenle, emekle yazıldıklarını defaatle hissettiriyor böyle kitaplar okuyucuya. Öğrenilebilir her alanda böyle çıtır atıştırmalık ürünlerin üretilmesinden okuyucuları olarak mutluluk duyarız. Kitabın devam eden sayfalarında müzik deyince akla gelebilecek 'bizden' müzisyenlere yer verilmiş olması ayrıca mutluluk sebebi. Sayın yazarın çok büyük emek vererek hazırlamış olduğu bu şaheseri 3.sınıfa giden oğlum bir günde okudu. Emeğe saygı için üstüne bir de ben okudum 3çocuğuma. 3-35 yaş aralığında birkaç okur/dinler olarak bayıldık bilgilerin işlenme şekline. BÜYÜKSÜN USTA.. ;)
Çılgın Müzisyenler
Okuyacaklarıma Ekle
4
120 syf.
·
11 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitap tek kelime ile muhteşem.Şengül Asalın hangi kitaplarını okuduysam hepsine bayıldım.Herşeyin kıymetini bilmeli ve halimize şükretmeliyiz.Herkezin okumasını tavsiye ederim.Çok beğeneceğinizden eminim.
Ayakkabı Tamircisi
Okuyacaklarıma Ekle
1
18