Thomas Perry

Thomas Perry

Yazar
6.8/10
37 Kişi
·
88
Okunma
·
1
Beğeni
·
762
Gösterim
Adı:
Thomas Perry
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Tonawanda, New York , Amerika Birleşik Devletleri, 1947
"İnsanlar açgözlü oldukları için hata yaparlar" dedi Kapak.
"Onlara asla yetmez. Ben öyle değilim. Sadece hayatımın geri kalanını şimdiki gibi geçirmek istiyorum."
Thomas Perry
Sayfa 350 - Sonsuz Kitap
404 syf.
·2 günde·8/10
Kitabın kapağını açmamla kendimi bitmeyen bir macera ve aksiyonun içinde buldum. Hatta kitap boyunca gerim gerim gerildim. Resmen kitabın her sayfası aksiyon dolu. Sağolsun, bu yüzden hiiç elimden düşmedi.

Konu şöyle;
Carver isimli başrolümüz yeni bir hayat umuduyla Los Angelas'a geliyor ama geldiğine pişman oluyor tabii. Çünkü adamın biri peşine haydutlarını takıyor ve Carver için infaz emri verilmiş. Zavallı Carver ise daha ne yaptığını bile bilmiyorken kendini ölümcül bir kovalamacamın içinde buluyor.

Kitabın sonu da gidişatı gibi harika. Zaten böyle kitapları güzel yapan en önemli unsur, sonunun tahmin edilemez olması.
(Ben o kadar dikkatle okumama rağmen sonunu tahmin edemedim. Edebileni de tebrik ederim.) ^^

Kesintisiz ve dikkatle okunması gereken harika bir macera-aksiyon-gerilim kitabı. Bu tarzları sevenler bir göz atsın derim. ^^

Keyifli okumalar..
%90 (360/404)
·Puan vermedi
Lütfen bit artik!
Henuz kitabin yarisindayim ama o kadar cok isim var ki herkes birbirine karışmış durumda. Umarım sabredip okuduğuma deger. Şimdilik pek etkileyici bir yani yok.
405 syf.
·5 günde·Puan vermedi
Kesinlikle sonuna bir anlam veremediğim hatta anlayamadığım kitap. Gerçekten olaylar o kadar karmaşık ve detaylı anlatılmış ki çözemedim. Olay aslında bir adamın soyulması ve yanlış kişinin soyguncu olarak tanınmasıyla başlasa da ne gerçek soyguncu ne de polisler hiç bir şekilde ortaya çıkıp bu böyle şu şöyle diyerek açıklama zahmetine bile girmeden kitap bitiyor. Yazarın dilini ve anlatım tarzı da çok iyi değildi. Kitabın orjinal ismi The Strip olup çeviri de Şeytani İntikam yazınca böyle bir şey beklemek saçma olsa da gene de intikam beklemekle hata etmişim.
405 syf.
·14 günde·10/10
Bitirmem uzun sürdü ama kitabın bir suçu yok :) Tatilde yanıma almadığım için süre uzadı ama elime alınca da bir solukta ve merak içinde bitiverdi ;) O nasıl bir kurguydu öyle... Pek çok karakter ve olaylar, olaylar...
404 syf.
·3 günde·5/10
Ablamın ısrarıyla okudum. Ben, pek beğenmedim ama polisiye romanları sevenler için gayet uygun. Sürükleyici bir metni var fakat sarmıyor. Kitab'ın türünü beğenmediğim için 5 puan verdim.
404 syf.
·Beğendi·7/10
Beklentimin bir tık ötesine geçen bir hikayeyi övmeden geçmem mümkün değil sonu da hikayenin kendi gibi hem oldukça şaşırtıcı hem de bir o kadar keyifliydi türün müdavimleri için iyi bir seçenek.
404 syf.
·Beğendi·8/10
Sanki yarım bırakılmış bir kitap! sonunda aradığım heyecanı bulamadım. Ama giriş gelişme bölümlerini bir solukta bitirdim. Yazarın kalemine sağlık. Tavsiye ederim

Yazarın biyografisi

Adı:
Thomas Perry
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Tonawanda, New York , Amerika Birleşik Devletleri, 1947

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 88 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 21 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.