Tracey Devlyn

Tracey Devlyn

Yazar
7.8/10
13 Kişi
·
19
Okunma
·
3
Beğeni
·
704
Gösterim
Adı:
Tracey Devlyn
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
İnsan duvarların üzerine üzerine geldiğini nasıl açıklayabilirdi ki? Cora kütüphaneye gelmeyi istemiş, buna ihtiyaç duymuştu. Göğsü kabararak kalın ciltli kitapların huzur veren kokusunu, havaya karışan yanık kömürün isini içine çekti. Bu evde en çok kütüphaneyi seviyordu.
Her güçlü, bencil adamın yanında genelde üç türden kadın bulunurdu; itaatkâr olan, hayata küsmüş olan ya da güçlü ve zeki olan.
Tracey Devlyn
Sayfa 30 - Novella Yayınları
"Zorlama ve göz korkutma bazen istenilenin tam aksi bir sonuç yaratabilir. Sabır insanın elde etmek istediğine ulaşmasında çok etkili olabilir."
Tracey Devlyn
Sayfa 142 - Novella Yayınları
512 syf.
·Beğendi
Romantik gerilim tarzında sayfa sayısı fazla olmasına rağmen sıkmayan sürükleyici bir roman. Fransa'ya köstebek olarak gönderilen İngiliz ajanın yakalanıp, tutsak edilip işkenceye maruz kalmasıyla başlayan kitapta aksiyon hız kesmiyor. Romantizm ve maceranın aynı kitapta işlenmesinden hoşlanan okuyucunun beğeneceğini düşünüyorum.
512 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Gizem, aşk, heyecan dolu bir kitaptı.
Kesinlikle çok beğendim dolu dolu idi.
Historical,Casusluk,Macera. Napolyon dönemini sevenlerin kitabı beğeneceğini sanıyorum...
Beni en çok kadın kahramanın inatçılığı söz dinlemezliği biraz sinir etti.
Cora, İngiliz devleti adına çalışan bir ajandır. En büyük amacı ise, çocuk yaşta kaybettiği anne babasının katilini bulmaktır.
Guy, da İngiliz devleti adına çalışan bir ajandır. Bu güzel kadının intikam ateşini söndürmek için elinden geleni ardına koymaz. Onun yaraları sarmak için uğraşır ve duyguları uğruna da büyük bir savaş verir. Çünkü Guy Cora'yı istemektedir ama Cora bunun imkansız olduğunu düşünür. Hem de Cora'nın o kadar işkence vs gördükten sonra.......
İyi okumalar.....
512 syf.
·3 günde·5/10
Ortaçağ Avrupasının son dönemlerinde geçen bir olay aşk hikayesi kitap beklentilerimi karşılamadı. Ama yine de ilginç şeyler öğrenmedim değil.
İngiliz-Fransız kapışması çok var. Kuru bir aşk hikayesi ajan kimlikleri sıradan bir kurgu çerçevesinde işlenmiş.
Kitapta aşk diye yutturulan erotik sahnelerde yok değil belli ki böyle yaparak kitaba ilgi çekmek istemiş.
Beğenmedim.
512 syf.
·1 günde·10/10
Aşk ,heyecan,aksiyon ve maceranın çok güzel harmanlandığı sürükleyici bir kitap.sıkılmadan ve akıcı bir şekilde okudum.çok beğendim.elinizden bırakamadığınız ve her sayfasında bir sonrakini merak ettiren bir anlatıma sahip bu kitabı çok severek okudum.tavsiye ederim :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Tracey Devlyn
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 19 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.