Abby Green

Abby Green

Yazar
7.1/10
7 Kişi
·
15
Okunma
·
0
Beğeni
·
728
Gösterim
Adı:
Abby Green
Unvan:
Yazar
"Bu masum numaraların bana artık sökmüyor. Bir zamanlar beni kandırmış olabilirsin ama artık senin gerçek yüzünü gördüm. Rio bana sahip olduğu son kuruşa kadar nasıl har vurup
harman savurduğunu anlattı. Onu tükettiğine göre, sanırım artık kendine yeni bir hedef arıyorsun."
Abby Green
Sayfa 9 - Ekip a.ş
Rio, henüz 21 yaşındayken esmer yakışıklılığı, gizemli geçmişiyle Avrupa'nın en genç milyoneri olmuş ve tüm medyanın dikkatlerini üzerinde toplamıştı. Çok geçmeden çapkın babasının izinden giderek playboy hayatı yaşamaya başlamış kisa zamanda da bir top modelle günler süren, görkemli bir düğün yaparak evlenmişti. Ne yazık ki eşini, ikiz çocuklarını doğurduktan kısa hır süre sonra trajik bir kaza sonucu kaybetmışti.
Abby Green
Sayfa 6 - Ekip a.ş
Cruz, Rio'nun hızlı hayatını onaylamasa da, soyadından bile mahrum edilmiş kardeşini, sorumsuzluklarından dolayı suçlayamıyordu.Kardeşıne hak ettiği serveti ve soyadını vererek, Bellki de onu fırsat avcılarının hedefi haline getirmişti.
Abby Green
Sayfa 7 - Ekip a.ş
193 syf.
·1 günde·Beğendi·5/10
Kişilerde, Rafael'in eski nişanlısı olduğundan, ben daha entrikalı bir kitap beklemiştim ama sakin bir kitaptı Altın Kafesteki Gelin. Hatta sıkıcıydı bile diyebilirim. Neyse ki sonlara doğru biraz toparladı ve ikilinin aşkı daha samimi bir hâl aldı. Final sahnesi epey hoşuma gitti özellikle.
193 syf.
Isobel ve uzun isimli Rafael bir sözleşme sonucu evlenmek zorundadır. Evlilikleri Isobel yirmi bir yaşına bastığında gerçekleşiyor. İkilinin aralarındaki tutkuyu tango yaptıkları zaman hissetmemek mümkün değil.Isobel her ne kadar duygularından kaçsa da sonunda Rafael' le mutluluğa gidiyor.Akıcı ve kısacık bir aşk romanı.
224 syf.
·Puan vermedi
Kitabı PDF olarak tesadüf eseri indirmiştim ve internet bağlantısının olmadığı bir günde yine tesadüf eseri karşılaştım ve okudum. Bir saat içinde bitti hemen ve bence çok güzel bir romantizm romanıydı- ki romantizm düşmanıyımdır. İnsanı sıkmıyor, boğmuyor ve tatlı tatlı kendini okutuyor. Verdiği birkaç küçük ders de yok değil kitabın içinde. Bu roman için yazarına teşekkürler.

Yazarın biyografisi

Adı:
Abby Green
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 15 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 1 okur okuyacak.