Abdülhamid Dağdeviren

Abdülhamid Dağdeviren

Çevirmen
0.0/10
0 Kişi
·
36
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
187 syf.
·Beğendi·9/10
Seyyid Kutub gibi değerli birinin bir kitabı böyle sadelikle yazmış olması bizim için büyük şans.. Her müslümanın okuması gereken bilgi yüklü aynı zamanda insanı yormayan bir kitap. "Bugün İslâm ümmetine düşen görev şudur: Üzerindeki uyuşukluğu ve ölüm uykusunu atmak, oynanan bütün çirkin oyunları bozmak, çevrilen bütün siyasi dolapları durdurmak ve bu hususta yapılan planları yırtıp atmaktır. Her yerde varlığını yeniden ispat etmeye kalkışmak ve hiç bir insanın söndürmeye güç yetiremeyeceği mukaddes ve yüce iman meşalesini yeniden alevlendirmektir."
187 syf.
·10/10
Dili kimilerine ağır gelsede -belki de ilgimden dolayıdır- çok sewerek we sıkılmadan okuduğum bi eserdi... Yahudilerin, İslam'la we müslümanlarla nasıl uğraştığı, ne tür oyunlar çewirdiklerini ele almıştır... kesinlikle her müslümanın okuması gerektiği görüşündeyim... hatta her insanın...
Bir zamanların İsrail başkanı menahim begin, biz dünyanın her yerinden ajanlarımızı çalıştırıyoruz ve hadiste bahs edilen Muhammedin askerleri çıkmasın yada oluşmasın diye ortalığı pisliğe, inançsızlığa boğmaya çalışıyoruz demiştir.
Onlar bu denli çalışırken
Bizlerde onlar gibi olmaya ve onları izlemeye talibiz..

Yazarın biyografisi

Adı:
Abdülhamid Dağdeviren

Yazar istatistikleri

  • 36 okur okudu.
  • 34 okur okuyacak.