Adam Glass

Adam Glass

Yazar
8.1/10
35 Kişi
·
63
Okunma
·
0
Beğeni
·
464
Gösterim
İnsanları güldürürsen onların bir parçasını ele geçirmiş olursun. İnsanların bir parçasını ele geçirirsen onlar üzerinde güç sahibi olursun. Sonrasında ise onlara söz geçirebilirsin.

Bir budalayı ağlatmak ne kadar kolaysa, güldürmek de o kadar kolaydır. Fakat aynı sonuca ulaşırsın. Dikkatlerini çekersin. Artık onlar için önemlisindir.
... Eskiden ben de öyleydim. Beni baskı altında tutmak isteyenler karşısında güçsüzdüm.
Başıma gelebilecek en muhteşem şey gerçekleşene kadar. Devasa ölçeklerde, beklenmedik bir kaza. Gözlerimdeki yanma hissi geçtikten sonra, dünyanın ikiyüzlülükten ibaret olduğunu görmeyi başardım.
Bu da beni özgür kıldı. Çünkü kuralları umursamayı bıraktığımda, tüm güce sahip olmuştum.
Bu güç hepimizin içinde mevcut. Tek yapmamız gereken, onu dışarı çıkarmak.
Adam Glass
JBC Yayıncılık, Çeviri:Hasan Süpürgeci
144 syf.
·10/10
Bu sayı enfesti. Harley'in Joker'le yaşadıkları çok heyecanlıydı. Ah Joker ne kadar kötüsün ya. Hikaye gayet sürükleyici, gerilimli, eğlenceli. Okunması kolay. Sonu şoke edici. Çizimler gene olağanüstü.. Çok başarılı
26 syf.
·1 günde
Güzel bir şekilde bitti. Beklediğimden farklı bir şekilde bitti. Düşmanları kolayca temizleyip mutlu olacağını düşünüyordum ama sanki seriye devam etmek istermiscesine bitirdiler.
160 syf.
·10/10
Hapishanelerden toplanıp intihar görevlerine gönderilen süper canilerden oluşan bir ekip... Filmine bin basar kalitede bir çizgi roman. Okuması çok eğlenceliydi. Birsürü olay oluyor ve "kitap hiç bitmese" diyorsunuz. Çok çok keyifli. Kötülerin gerçekten kötü olduklarını görmek kitabın başarısını gösteriyor. Çok sevdim çok beğendim
26 syf.
·1 günde
Sonu çok heyecanlı bitti. İlk kitaptan daha iyiydi. Fakat pek bir şey olmadı. Biraz yavaş ilerliyor. Hikayeye alıştıkça güzelleşti sanırım. Fena değil.
188 syf.
·10/10
Baştan sona zekice yazılmış olay örgüsü ile sürükleyici olan bir hikaye. Çok yoğun, bir sürü olay olduğu için arada kafam karıştı ama sonunda bir şekilde toparladım. Keyifle okunabilecek başarılı bir hikaye ve çizimleri de tabiki çok muazzam.
27 syf.
·1 günde
Yok hapisten yeni çıkmış falan sürekli birileri kendini hatırlatıyor falan filan. Güzel değildi. Yine de çok sıkmadı ve okunaklıydı. Seriye devam edilebilir.
26 syf.
·1 günde
Pek bir şey algılayamadım. Geçen kitap o kadar heyecanlı bitmişti hemen sondaki konuyu geçip başka konulara girdiler. Birkaç şey oldu ama heyecanlı değildi.
160 syf.
·1 günde·10/10
İlk cilt olduğu için daha çok tanıtım cildi gibi. Geçmişe dönük kısımlar neredeyse yarısını kaplıyor. Asıl merak ettiğim Joker zaten ölmez ama Harley Quinn ölüyor mu? Aklımda bu soru kaldı. Umarım bir an evvel ikinci cildi okuyabilirim. Eğer sizde bu ekibi seviyor ve merak ediyorsanız tavsiye ederim. Deadshot'un patronluk dertleri beni bayağı güldürdü.

Yazarın biyografisi

Adı:
Adam Glass
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 63 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.