Alexis Aubenque

Alexis Aubenque

Yazar
9.5/10
6 Kişi
·
9
Okunma
·
4
Beğeni
·
244
Gösterim
Adı:
Alexis Aubenque
Unvan:
Yazar
Doğum:
23 Aralık 1970
373 syf.
·18 günde·Beğendi·9/10
Son derece iyi kotarılmış konu ve anlatımıyla neredeyse birinci sınıf bir polisiye gerilim okuduğum bu romanla son derece mutlu ve mesut oldum türü sevenler için oldukça okunası. :))
373 syf.
·4 günde·Beğendi·9/10
Sakin bir kasabaya, büyük şehrin uzağında kalıp kafa dinlemek için gelen Mike Logan etrafındakiler tarafından sevilen bir şeriftir. Hayaller ve gerçekler 
Bir gün gölde iki genç kız cesedi ve yolun ilerisinde de bir çocuk cesedi bulunur. Katil acımasız bir psikopattır ve kızları işkence ederek öldürmüştür. Logan ve FBI dan eski sevgilisi Hurley bu acıması katilin peşinde giderken bambaşka olayların içinde bulurlar kendilerini. Ölen kızların arkadaşı Sarah nın ise polise söylemediği bir sırrı vardır. Olaylar olaylar…
Sıkılmadan okunabilecek, sürükleyici bir roman. Aynı zamanda ikinci kez karşılaştığım çevirmen Işık Ergüden’e de teşekkür etmek isterim. Körlük Jose Saramago kitabının çevirisini de çok beğenmiştim. Eline yüreğine sağlık.
376 syf.
·Beğendi·10/10
Bir günde okuduğum bir kitap daha. Okuduğum en iyi polisiyelerden diyebilirim. Konusu:
Bir küçük kasabada 2 genç kızın fena halde işkence görmüş cesetleri bulunuyor. Polis araştırırken, konu kızların arkadaşları etrafında dönüyor ve herkesin kirli çamaşırları ortaya dökülüyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Alexis Aubenque
Unvan:
Yazar
Doğum:
23 Aralık 1970

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 9 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 28 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.