1000Kitap Logosu
Amber L. Johnson

Amber L. Johnson

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.5
339 Kişi
803
Okunma
11
Beğeni
1.381
Gösterim
Tam adı
Amber Lynne Johnson
Unvan
ABD'li Yazar
176 syf.
·
1 günde
·
10/10 puan
170 sayfalık kitabın kusursuz durgu aktarımı
Şok içindeyim. 170 sayfalık bir kitap nasıl bu kadar yoğun hissettirebilir? Resmen bayıldım ve sersemledim. Kitabı tanımlamak için şunları söyleyebilirim: Bana, Her Kalp Kırılır ve Elaenor ve Park kitapları gibi hissettirdi. Bu kitapları okumadıysanız; naif, ince, kırılgan, duygu yüklü, üzücü, anlamlı hissettirdiğini söyleyerek de tanımlayabilirim. Ben sanırım bu tarz "anlamlı ve ince ruhlu" kitapları okumayı çok seviyorum. Bana inanılmaz iyi geldi ve resmen reading slump'tan çıkardı. Ağladım da yumuş yumuş da oldum, hüzünlendim, hayal ettim ve umutlandım. Bana bunları hissettiren kitap kalbimdedir. Kesinlikle önereceğim bir kitap. Yazım dili sade ve akıcıydı. Ben dilini de çok sevdim çünkü çok doğal hissettirdi. Kitabın kurgu akışıyla da çok uyumluydu bence. Diyeceklerim bu kadar. Bu kitabın okuyanlara iyi geleceğine inanıyorum. Bana çok iyi geldi.
Yağmurla Gelen Mutluluk
Okuyacaklarıma Ekle
5
176 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
Konu olarak ilginç ve çözmeye çalıştığım bir kitaptı benim için. Sonuna gelince ise kitabı sevdiğime karar vermiştim çoktan. Farklı bir ilişki, birbirinden farklı olan iki kişi arasındaki ilişki üzerine kitap. Dil sade ve akıcı, kitap da kıza olunca çabuk bitti. Kafamda bazı soru işaretleri kalmış olsa da aralarındaki samimiyet, sadakat ve sevgi beni etkiledi. Güzeldi..
Yağmurla Gelen Mutluluk
Okuyacaklarıma Ekle
5
176 syf.
·
Beğendi
·
7/10 puan
Okuduğum en yoğun aşk hikayesiydi Yağmurla Gelen Mutluluk... Doğrusunu söylemek gerekirse hikaye çok samimi, çok sıcaktı. Yazarın üslubunu sevdim gerçekten. Anlatıcımız liseli, ergen bir kız ve yazar bunu çok iyi yansıtmış, onun ağzından aktarım yaparken.. Okurken insan gerçekten öyle bir aşk yaşamak istiyor. Fedakarlıkla kazanılmış, emek verilmiş bu tür bir aşkı tatmak geliyor insanın içinden. :) Her ne kadar kitapta öyle çok süslü kelimeler, yoğun sanatsal cümleler olmasa da söz konusu aşk çok güzel anlatılmıştı bence. Aşırı hisli olmayan biri için abartıldığı kadar duygusal olmadığını, bunun da kitabın eksik kalan tarafı olduğunu düşünüyorum.
Yağmurla Gelen Mutluluk
Okuyacaklarıma Ekle
13