Anthony A. Goodman

Anthony A. Goodman

Yazar
10.0/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
1
Beğeni
·
147
Gösterim
Adı:
Anthony A. Goodman
Unvan:
Amerikalı Cerrah, Yazar
Doğum:
11 Ocak 1940
Onun yoluna taş koyacak bir düşman ordusu, darbe düzenleyecek bir Yeniçeri Ağası, onu alaşağı edecek bir saray isyanına dair herhangi bir işaret görünmüyordu. Yakında evinde, hanedanının beşiğinde olacaktı. O Tanrı’nın Gölgesi Süleyman’dı.
İmparatorluğu yönetmek için geniş bir ordu gerekir, orduya bakmak için büyük bir servet gerekir, büyük bir servete ulaşmak için insanlar zenginleşmelidir, insanların zenginleşmesi için kanunların adil olması gerekir. Bunlardan herhangi bir tanesinin eksikliği halinde ise imparatorluk çökecektir!
Anthony A. Goodman
Sayfa 73 - Kutadgu Bilig
Babam vefat etti. Eyüp Sultan’ın Kabri’ne gidip Osmanlı Hanedan Kılıcı’nı kuşanmalıyım. Hazırlanın. Şafak vakti yola çıkıyoruz.
Anthony A. Goodman
Sayfa 49 - Şehzade Süleyman
560 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Mükemmel bir tarihsel roman.kurgu ile gerçeği bir araya getiren yazar Rodos un ne kadar zor şartlar altında alındığınu,şövalyelerin beceri ve inadıni gösteriyor. Bir miktar Şövalye abartısi olduğu kesin ama yine de kendi tarih kaunaklarimizdan farklı bir anlatıyi okumak isteyenlere kesinlikle öneririm. Kanuni nin kendi eniştesini bile basarisiz girisimlerinden dolayi sürgüne gondermek zorunda kaldığı bu zorlu savaşta casususluk, karşı lagimcilik gibi konularda mükemmel bir anlatı sunuluyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Anthony A. Goodman
Unvan:
Amerikalı Cerrah, Yazar
Doğum:
11 Ocak 1940

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 4 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 4 okur okuyacak.