Anthony Mosawi

Anthony Mosawi

Yazar
6.5/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
7
Gösterim
İlaçların etkisi onun için çok hoştu, rahatlatıyor, yalıtılmış hissettiriyordu. Aklı, sürekli yatak odasının penceresinden sokak festivalini izleyen bir çocuk gibi gözlerinin pencerelerine doğru üşüşürken, bu ilaçları içince kafatasının derinliklerinde bir yere oturuyordu. Kafasının içinde tıklım tıklım dolu bir sandalyeye kurulup dünyanın gidişatını izlemek gibi bir şeydi bu.
Her şeye bağlı olduğu ve her şeyin ona bağlı olduğu yönündeki hiper uyanıklık duygusu da sönmüştü. Ergenlik yıllarına ait psikotik ataklar, soyutlanma ve paranoya artık çok uzaklarda kalmış, geçmişte bir kez uğradığı kanunsuz bir hudut kasabası gibi olmuştu.
360 syf.
·Beğendi·10/10
2. Dünya savaşı sırasında İngiltere devleti adına kullanılan fakat sonra cadılık kanunu ile hüküm giyen son kişi olan Helen Duncan'ın gerçek öyküsünden yola çıkılarak oluşturulmuş bir kurguda, psişik güçlerin devletler tarafından kullanılışını konu alan bir mücadele ve özgürlük hikayesi. Bir de ağlatan bir anne kız ilişkisi olarak özetlenebilir.

Medyumluk, psişik güçler, uluslar arası istihbarat ve terör gibi konular ilginizi çekiyorsa ufuk açıcı bulabileceğiniz bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Anthony Mosawi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.