Arthur Blacky

Arthur Blacky

Yazar
4.3/10
7 Kişi
·
29
Okunma
·
0
Beğeni
·
87
Gösterim
-İlerleme düzgün değildir. Her zaman aynı çizgide gitmez.

-Neden olmasın? Mantık, insanın çizdiği yolun vida gibi olması gerektiğini söyler.
Arthur Blacky
Sayfa 17 - Erz yayınları
Dev, bir binanın kapı aralığında durarak iki saat içinde öğrendiklerini düşündü. Öncelikle şunu öğrenmişti: Dünyalılar oldukça ilkel varlıklardı. Kafa yapıları hemen hemen aynıydı. Ancak, bazılarının kendilerine ve çevrelerine gülme yeteneği vardı! Aralarında dahilerde bulunuyordu; fakat bunlar da genellikle yenilgi ve üzüntü içinde boğuluyorlardı. İkinci gerçek, psikozlular ayrı tutması gerektiğiydi. Dahileri de ayrı tutmalıydı. Çoğu kararlı kimselerdi; ama en küçük bir yanlış onları yoksullaştırmaya yetiyordu.
Insanlarımız maske takar, aldatmaya ve yalan söylemeye zorlanırız. Yaşam şeklimiz budur. Her başarı parayla değerlendirilir, gizli işler hileyle elde edilir. Şovenizmin her türlüsü vardır. Birbirimizden korkarız, biribirimizi ispiyonlarız. Kendi oluşturduğumuz yasalara uymayız ve bütün bunları yaptığımız zaman da sevgiyle karşılanırız.
175 syf.
·Puan vermedi
Bir varlığın dünyaya gelerek kılıktan kılığa girerek insanları görüşünü anlatıyor. Dünyaya kötü bulduğunu söyleyebiliriz. beğenmediğin tek tarafı çevresi ve yazı dili biraz kötüydü. Eğer okuyacak olursanız tavsiye edebilirim
175 syf.
Bu kadar kötü bir kitap olabileceğini sanmıyordum. Çeviri berbat, konu saçma ve akıcılık yerlerde. Zamanıma yazık oldu. İlk birkaç sayfayı okuduğumda belki ilerde düzelir diye ümit etdiğim fakat hayal kırıklığımın ilerleyen sayfalarda artarak devam ettiği kitaplardan biri oldu.
Bu kadar saçma sapan yazılan başka bir kitap görmedim. Vakit kaybından başka hiçbir şey değil! Okumayın, okutturmayın! Ne denildiği, konunun ne olduğu belli bile değil.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 29 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.