Aylin Ç. Yalçınkaya

Aylin Ç. Yalçınkaya

Çevirmen
9.3/10
3 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
17
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
240 syf.
·Beğendi·9/10
Hayatımda okuduğum en eğlenceli kitaptır diyebilirim. Neden mi? Çünkü; Bir erkek ve kadın arasındaki ilişki evrimle harmanlanarak en güzel bu kadar anlatılabilirdi.M. Serdar Kuzuloğlu'na çok ama çok teşekkür ederim. Bu değerli kitabı okumamı sağladığı için.
240 syf.
Kitabı okumama vesile olan İnternet Ekipler Amiri M. Serdar Kuzuloğlu'na buradan teşekkürü bir borç bilirim.
Youtube'da izlediğim bir videosunda bu kitaptan, yazarından, yayıncısından ve çevirmeninden bahsetmişti.
Ve süper hizmet olarak Twitter adresinde (@mserdark) şu sözlerle; "Şu linkin ucunda, bizzat yayıcısından kadın ve erkeğe yönelik okuduğum en güzel kitaplardan birinin ‘ücretsiz’ e-kopyası var: Spermler Erkekten, Yumurtalar Kadından." PDF olarak paylaştığını söylemişti.(Hala durmakta)

Yanlış bilgi vermekten çekinmekle beraber bildiğim kadarı ile kitabın, basılmış hali bulunmamakta.

Kitabı bu başlık ile duyduğumda ilk başta okuyup okumamak arasında tereddütte kaldım. Teknik bilgiler ile dolu ve yorucu bir kitap olacağını düşünmüştüm. Amirim'in sözüne güvenerek kitabı okumaya başladım. İyi ki de öyle yapmışım.

Yazar, düşüncemin tam aksine teknik bilgilerle boğmayan, olaylara ve biz insanlara bol bol mizahi biçimde yaklaşmış ve arada kendine ve çevresinden insanlara atıflarda bulunarak bizler için güzel bir kitap yazmış.

Çevremdeki kitapkurtlarına ve özellikle kadın & erkek arasındaki ilişkilerin neden & sonuç bağını kurmakta zorlanan dostlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.

Okuyun & Okutun...

Yazarın biyografisi

Adı:
Aylin Ç. Yalçınkaya

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.