Aysel Köroğlu

Aysel Köroğlu

YazarEditör
2.9/10
18 Kişi
·
16
Okunma
·
3
Beğeni
·
629
Gösterim
544 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
kitap kurgusu açısından tek kelime ile müthiş! Kitabın kapağı da müthiş. Romantik komedi sevenler için muhteşem bir kitap. Ama sorunu o kadar çok yazım yanlışı var ki. Editör bu kitabı hiç görmemiş mi? Merak ettim doğrusu... kitap biraz çocuksu ama muhteşem bir hayal gücü ile yazılmış olan kitap bence güzel. Komik. İşte.
İyi okumalar....
392 syf.
·5 günde·Beğendi·9/10
Spontai içerir
Yazarın ikinci okuduğum kitabı ve bence Koruyucu melek kitabından daha güzeldi bence tabi. Akıcı ve sade anlatımı ile yazar sizi okurken hiç sıkmıyor.
Konusuna gelince: Üvey babasının eziyetlerine, tacizlerine ve saçma derecede ileri giden cezalarına tahammülü kalmayan; naif, kırılgan ama bir o kadar da güçlü ve güzel bir kızdı Gümüş. Bir gün kader, onu sessiz, soğuk ve çelik bakışları olan Mert'le karşılaştırdı. Bu karşılaşmadan sonra Gümüş'ün hayatı hedeflediğinden çok farklı bir rota çizdi... Güzeldi. Okumanızı öneririm.
Herşey, bir yanlış anlaşılma ile başladı bu hikayede...
544 syf.
·4 günde·3/10
Okurken çok fazla yazım hatası bulduğum biraz çocukça yazılmış bir kitaptı ama yine de ortada bir emek var di sonuçta o yüzden kötü birşey demek mümkün değil okunmaz diyemem ama cidden kitap basılacak olduğu zaman en azından yazık hatalarına daha dikkat edebilirler.. yazım hatalarını görmekten kitaptan bişey anlaşılmıyor çünkü.!!!
544 syf.
·3/10
Kitabın kapağına bakarak kitap almayın,ben öyle almıştım ve pişman oldum ...Aysel köroğluyla fuarda tanıştık ve kadın bu kitaba göre büyük biri inanın bu kitabı ergen biri yazsa daha olgun bir şekilde anlatırdı,kitapta hayal ürünü çok gerçek olayla ilgili pek bir şey bulamazsınız kitapta çok küfür var bence küfür içermesi bu kitabı itici kılmış...
480 syf.
·Beğendi·10/10
Normalde okuduğumuz aşk romanlarında kahramanlar birbirlerine aşkını ilan eder ve bütün heyecan biter devamında okusakta eski heyecanı kalmaz ya, işte bu kitap benim gözümdeki bu perdeyi kaldırdı. Senin beyninin içinde ne var be allahın kulu ne kadar geniş bir hayal dünyasına sahipsin. Mizah yönüme ayrı bir boyut getirdin. Ne kadar kitabın çıkarsa hepsi kitaplığımın en nadide köşesinde yer alacak. Tebrik ediyorum vallahi...

Yazarın biyografisi

Adı:
Aysel Köroğlu
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 16 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 20 okur okuyacak.