Begüm Kurç

Begüm Kurç

Çevirmen
9.0/10
30 Kişi
·
73
Okunma
·
0
Beğeni
·
22
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
360 syf.
·2 günde·7/10
Boş zamanımda ve biraz daha anlaşılması kolay kitaplar okumak istediğimde Debbie Macomber kitaplarını okumayı seviyorum. Yazar günlük sorunları değişik bir tarz ile ele alıyor. Rose Harbor serisinin çevrilen üçüncü kitabı Aşk Mektupları. Olaylar yine Gül Limanı Oteli'nde geçiyor. Ana karakterler Joe Marie ile Mark Taylor arasındaki ilişkiyi ve Joe Marie'nin eşinin son mektubu ile farkına vardığı gerçekleri okuyoruz. Yanı sıra yine otele gelip otelde huzur bulmak isteyen insanların hayatlarını da kitapla birlikte keşfediyoruz.. Yine Macomber tarzı, anlatımı kolay ve akıcı bir kitaptı. Rahatlamak ve boş zamanları değerlendirmek için okunur.
360 syf.
Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitaplarına sahip olmamla beraber çevrilecek olana kitaplarına da sahip olmayı büyük bir merakla bekliyorum.
360 syf.
·5 günde·8/10
Rose Harbor Serisi 'nin 3. kitabıydı Aşk Mektupları. Yazarın toplamda Türkçe'ye çevrilmiş 3 serisi var ve bu seri kitapların özelliği, konuları her ne kadar farklı olsa da bazen diğer serilerdeki ana karakterlerden de hikaye içerisinde haber alabiliyorsunuz. Bu da tıpkı da önceki yorumlarımda da söylediğim gibi eski tanıdıklarla hasret gidermek tadını veriyor. Gül Limanı Oteli'nin sahibesi Jo Marie ve konuklarının hayatlarını çok hoş bir akış içerisinde harmanlayıp okunası bir roman haline getirip bize sunan Debbie Macomber' a teşşekürler. Kitapların hikayeleri ve konuları gereği okuyucuya ve de özellikle kadınlara huzur ve pozitif enerji veren türden olması çok hoş. Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitaplarına sahip olmamla beraber çevrilecek olana kitaplarına da sahip olmayı büyük bir merakla bekliyorum.
360 syf.
·3 günde·7/10
Debbie Macomberın Gül Limanı serisinden olan bu kitap yine yazarın diğer eserleri gibi sade ve akıcı bir dille yazılmış. Zaman geçirmek için iyi bir alternatif.
360 syf.
·Beğendi·10/10
Bitti !!! Elimdeki son Debbie kitabı bitti diye çok üzülüyorum
Gül limanı oteli serisinin 3.kitabı. Jo Marie otelinde misafirleri ağırlarken ben de onların hayatlarına tanık oldum, aşklarına, ayrılıklarına...
Çok güzel bir kitaptı devamının geleceğinin sinyallerini de aldım ️ tavsiye ediyorum
360 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Heeeey bu yazarın kalemi bir harika! Bu zamana kadar bu yazara ait bir tane bile roman okumadıysanız çok şey kaybetmişsinizdir. Debbıe Macomber, umutsuzluğun yanında umudu, hüznün yanında sevinci ve mutluluğu yaşatabilen nadir yazarlardandır. Bu yazarın kitaplarını okumaya başladığınız anda kendinizi başka hayatları yaşarken bulabilirsiniz. Hayat verilen Aşk Mektupları romanın karakterleriyle bütünleşip onlarla üzülüp, onlarla birlikte umudun peşine düşeceksiniz. Gül Limanı Otelinin büyüsüne bu kitapla daha çok kapılacaksınız ve otelin gerçekten de konukları üzerindeki etkisine inanamayacaksınız... Kitabı bitirdiğinizde ise, yüzünüzde bir tebessüm oluşacak istemsizce... Bence başka hayatlara yolculuk yapmaya hemen hazırlanıp yola düşmelisiniz sevilen yazarımız Debbıe ile birlikte... Bakalım sizleri neler bekliyor Gül Limanı Otelinde.
360 syf.
·3 günde
Spoi icerebilir.Bir aşk mektubu her seyi değistirebilir mi?Evet,bu kitapta degistiriyor.Gullimani oteli sahibi yillar onceki askından yani kocasi ile barisma sureci,kizinin babasiile tanisması,babasi ile kwrsilasmasi veuvey kardesi oldugunu bilmeden kizi ile yemege cikan bir adam'in hikayesi.Keyifli,akıci bir kitap idi.Keyifli okumalar.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 73 okur okudu.
  • 86 okur okuyacak.