Bella Black

Bella Black

Yazar
7.9/10
8 Kişi
·
10
Okunma
·
1
Beğeni
·
108
Gösterim
'Dikkatli olmalısınız Majesteleri.' Lavinia uzun süre sonra ilk defa ona unvanıyla seslendi. 'Yanlışlıkla bir kalbiniz olduğu kanısına varabilirim.'
“Peki…Aradığınız özellikler nelerdir?”
“Ah, sormana sevindim.” Bayan Mallory yavaşça dizlerine vurdu. Gözleri parlayınca, Natalie kabul ettiği için ani bir pişmanlık duydu.
O göz parlamasının ardından iyi bir şey geliyor olamazdı.
“Öncelikle, altmış yaşından daha büyük olamaz,” dedi kadın. Natalie not alırken bir saniyeliğine duraksadı, sonra, “Siz kaç yaşındasınız ki?” diye sordu.
Bayan Mallory yavaşça gözlüğünü indirdi. “Ben altmış yaşımdan sonra doğum günlerini kutlamayı kestim, Natalie,” dedi. Mesajı alan Natalie, hafifçe geri çekildi.
“Bekarlar Cennette programındaki erkekler gibi vücudu olursa, çok iyi olur.”
Natalie not almya devam etti. Bayan Mallory’nin nasıl bir vücuttan bahsettiğini biliyordu ama altmış yaşında, öyle bir vücuda sahip birini nasılbulacağını bilmiyordu.
“Başka?”
“Karın kasları,” dedi Bayan Mallory, “şimdi karın kaslarına geçelim. Not alıyorsun değil mi?”
Natalie’nin tek yapabildiği, yutkunurken yüzündeki gülümsemeyi korumaya çalışmak oldu.
Bella Black
Sayfa 196 - Pay Kitap
Ama lavinia nın kalbinin zıplamasına ve midesindeki kelebeklerin serbest kalışına sebep olan bu değildi. Adam ne zaman ona adıyla seslense tuhaf hissediyordu.Adını hiçbir zaman çok sevmemişti ama ne zaman onun dudaklarından dökülse Lavinia belki de bu zamana kadar yanıldığını düşünüyordu.Acıyla kabullendi. Bu adam o güzel ses tonuyla en kötü sözlerin bile kulağa bir şiir gibi gelmesini sağlayabilirdi.
Çok keyifli, okuyucuyu sıkmayan, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir kitap. Sayfa sayısı gözünüzü korkutmasın, çok çabuk bitiyor.
Tarihi aşk romanlarını sevenler için mükemmel bir kitap zevkle okudum.
Natalie Knight, öğretmenlik mezunu ama bu mesleği yapmak istemediği için işsiz kalmış, yemeklere özellikle tatlılara hayır diyemeyen, az biraz sakar ve eğlenceli bir karakter. İşsizlik canına tak etmişken karşısına çıkan bir yazı ile yeni mesleğini bulur. Bu meslek ne derseniz; Çöpçatanlık!
İlk müşterisi ise çok ilginç bir karşılaşma ile tanıştığı yakışıklı milyarder Cameron Black olur. İşkolik, epey kaprisli bu adam Natalie'yi çokça uğraştırıyor. Her randevuda bir bahane bularak kızımızı bolca çalıştıran Cameron'a gıcık olmamak elde değil. Zaman geçip Natalie'nin büyüsüne kapılınca yaşadığı değişim ile de şaşırtıyor.
Natalie karakterini samimiliği ve eğlenceli tavırlarıyla , biraz da kendime yakın hissettiğim için aşırı sevdim. Cameron ile uyumları da çok hoşuma gitti. Bu aralar böyle bir kitaba ihtiyacım varmış ve gerçekten ilaç gibi geldi.  Eğlenceli olayları ve yazarın akıcı anlatımı ile film izliyormuş gibi hissettim ve kitabın nasıl bittiğini anlamadım desem yeridir. ️
Okuyamama durumunu (reading slump) yaşıyorsanız ve bundan kurtulmak istiyorsanız bu kitap kesinlikle size göre. Vakit kaybetmeden okuyun derim.
Yazarın kitap halinde basılmış ikici kitabı, benim ise yazara ait okuduğum ilk kitap. Akıcı ve eğlenceli anlatımı sayesinde kitap su gibi akıp gitti.
İşsiz, aşksız, fazla kilolu ve kendisini işe yaramaz hisseden Natalie Knight, umutsuz dönemlerinin birinde çöpçatanlık şirketi kurmaya karar veriyor. Ve tabi talisiz bir gece de milyoner Cameron Black ile yollarının kesişmesi ile de çoğu zaman eğlenceli, yanlış anlaşılmaların bol olduğu olayların başlaması bir oluyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Bella Black
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 10 okur okudu.
  • 17 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.