Bella Black

Bella Black

8.3/10
4 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
54
Gösterim
Adı:
Bella Black
Unvan:
Yazar
'Dikkatli olmalısınız Majesteleri.' Lavinia uzun süre sonra ilk defa ona unvanıyla seslendi. 'Yanlışlıkla bir kalbiniz olduğu kanısına varabilirim.'
Ama lavinia nın kalbinin zıplamasına ve midesindeki kelebeklerin serbest kalışına sebep olan bu değildi. Adam ne zaman ona adıyla seslense tuhaf hissediyordu.Adını hiçbir zaman çok sevmemişti ama ne zaman onun dudaklarından dökülse Lavinia belki de bu zamana kadar yanıldığını düşünüyordu.Acıyla kabullendi. Bu adam o güzel ses tonuyla en kötü sözlerin bile kulağa bir şiir gibi gelmesini sağlayabilirdi.
Çok keyifli, okuyucuyu sıkmayan, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak bir kitap. Sayfa sayısı gözünüzü korkutmasın, çok çabuk bitiyor.
Tarihi aşk romanlarını sevenler için mükemmel bir kitap zevkle okudum.
Natalie Knight, öğretmenlik mezunu ama bu mesleği yapmak istemediği için işsiz kalmış, yemeklere özellikle tatlılara hayır diyemeyen, az biraz sakar ve eğlenceli bir karakter. İşsizlik canına tak etmişken karşısına çıkan bir yazı ile yeni mesleğini bulur. Bu meslek ne derseniz; Çöpçatanlık!
İlk müşterisi ise çok ilginç bir karşılaşma ile tanıştığı yakışıklı milyarder Cameron Black olur. İşkolik, epey kaprisli bu adam Natalie'yi çokça uğraştırıyor. Her randevuda bir bahane bularak kızımızı bolca çalıştıran Cameron'a gıcık olmamak elde değil. Zaman geçip Natalie'nin büyüsüne kapılınca yaşadığı değişim ile de şaşırtıyor.
Natalie karakterini samimiliği ve eğlenceli tavırlarıyla , biraz da kendime yakın hissettiğim için aşırı sevdim. Cameron ile uyumları da çok hoşuma gitti. Bu aralar böyle bir kitaba ihtiyacım varmış ve gerçekten ilaç gibi geldi.  Eğlenceli olayları ve yazarın akıcı anlatımı ile film izliyormuş gibi hissettim ve kitabın nasıl bittiğini anlamadım desem yeridir. ️
Okuyamama durumunu (reading slump) yaşıyorsanız ve bundan kurtulmak istiyorsanız bu kitap kesinlikle size göre. Vakit kaybetmeden okuyun derim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Bella Black
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 14 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.