Berk Göbekçioğlu

Berk Göbekçioğlu

Çevirmen
7.9/10
32 Kişi
·
61
Okunma
·
1
Beğeni
·
36
Gösterim
Adı:
Berk Göbekçioğlu
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
400 syf.
·Beğendi·10/10
Adından da anlaşılacağı sürece bu kitap zodyak ile ilgili.Her burç bir takımyıldızı.Baş karakterimiz Rhoma yengeçli ve zodyak ile ilgili birçok bilgiye sahip.İlk kitap olayların ilk başlangıcı tarzında bir geçiş kitabı gibi geldi bana.Her bir sayfayı okuduğunuzda yeni sırlar keşfediyorsunuz.
336 syf.
·Beğendi·10/10
İkinci kitap dolu dolu maceralar içeriyor.Bu seriyi okurken sıkılmak gerçekten mümkün değil.Olaylar devam ediyor ve zodyak birleşmeye adım adım yaklaşıyor.Yazar ara ara okuyucuyu şarırtmayı unutmuyor.
400 syf.
·4 günde·Beğendi·8/10
Zodyak, Yengeçliler, Yaylılar, Terazilerle tanışın, her birinin takım yıldızları farklı, her birine yapılan yolculukta harika bir hayal gücünün ürünü olan gezegenlerle tanışıyorsunuz. ve birde 13. Burç geliyor...
Çok güzel detaylarla süslenmiş, değişik bir kurgu, tabiki bir çok bilgi var hayal edebilmeniz için bazı yerlerde sindirerek okumanız gerekiyor, farklı bir dünya arayanlar sevecek...
400 syf.
·1 günde·3/10
Her kapağı güzel olan kitap güzel olmuyormuş... Hayal kırıklığına uğrattı. Kitapta bulunan kavramların açıklamaları yetersizdi (hatta yoktu), bu yetersizlikten dolayı kitabı anlamak aşırı zordu. Kitaptaki kötü karakterle olan savaşta heyecan yoktu. Baya yetersiz geldi bana. Tavsiye etmem. 3 puan veriyorum o da kapağının güzel olmasından dolayı.
Sanırım konu ve yapı olarak aradığım okuma isteğini veremedi bu yüzden yarım bıraktım. Belki ileride bir gün kapağının tozu ilgimi çeker ve temizlemek için alıp okumaya başlarım.
400 syf.
·20 günde·10/10
bu kitabı ilk aldığımda böyle bir şey çıkacağını bilemiyordum. yazarın hayal gücünün genişliği beni şoke etti. çok farklı bir kurgu, burçlar hakkında bu şekilde yazılmış bir kitabı daha önce hiç görmemiştim. eğer yazar bir yerden ilham almadıysa bu hayal gücü nasıl bir şey böyle? burçların gezegenleri var diyeyim çok da spoiler sayılmaz. müthiş bir kurgu okunmalı!
506 syf.
·7/10
Kitap hakkındaki düşüncelerimi anlatmaya nasil başlayacağımı bilememenin sebebi kitabi bitirdigim andaki boşluk hissiyatı ile alakalı sanirim. Kitapta yer alan arka kapak yazısını okuduktan sonra bu kadar yakın bir kurgu beklemiyordum açıkçası.
Bana gore durağan olmamasına rağmen kendini tatsız hissettiren bir kitaptı. Insani meraka sürükleyecek bölümler de vardi. Tahmin edilebilir detaylar da. Kurgunun bir karakter tarafından anlatılması bir parça eksiklik hissettirdi.
Kötüydü diyemem ama iyi diyebileceğim, aklim da kalan herhangi bir bölüm ya da kurguya sahip bir kitap değildi.
Beşyüz sayfa olmasına rağmen anlatımla alakalı bence buyu k eksiklikler vardi ama cog u zamanda hızlı ve yersiz gelişmeler de barındırıyor bu kitap.
Kısa sürede unutacağım kitaplar listesine girdi sanirim.
Ne sonu ne gidişatı etkili değildi çünkü.
335 syf.
·6/10
Son kitap olduğunu sanıyordum, değilmiş. Bu yüzden asıl sorun çözülmüyor, öteleniyor. Onun yerine bambaşka küçük sorunlarla uğraşıyorlar. Bir de ana karakterin kararsızlığı, bunalım halleri, beni biraz sıktı. Yine de kendi içinde maceralı sayılır, ara sıra sürprizler de oluyor.
506 syf.
·40 günde·Beğendi
Sanırım daha önce bu kitabın yorumunu yapmadım 🤔. Daha yeni eve gelebildim şimdi yorumu atıyorum . Kusura bakmayın umarım geç değildir. Bu kitabı İlkbahar son aylarında bitirdim. Bir hafta boyunca 500 sayfayı elimden düşüremedim 🤣. Sınav haftama da denk geldiğini hatırlıyorum. Sınav bitince hemen sıraya kitabı çıkarıp okuduğumu anımsıyorum 🤣. Kitap bana göre akıcı ve güzeldi. Ben de merak duygusunu fazla uyandırmıştı. Bence alınca pişman olmayacağınız bir kitap. Yazarın dilini beğendim. @go_kitap yayım evinin diğer kitaplarıyla fotoğrafını koydum ama bir kitabımı unutmuşum . - İnsta: Okurbirpenguen

Yazarın biyografisi

Adı:
Berk Göbekçioğlu

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 61 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 61 okur okuyacak.
  • 7 okur yarım bıraktı.