Beyhan Kurt

Beyhan Kurt

Çevirmen
7.0/10
10 Kişi
·
29
Okunma
·
0
Beğeni
·
0
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
100 syf.
·4 günde
Kitap kısacık ama anlattıkları, verdiği mesaj gerçekten uzun. Özümseyerek herkesin okuması, hem özel hayatında hem de iş yerinde uygulaması gerekir.
Şuan günümüzde insalnlara, çalışma ortamlarına bakılırsa bir çok yerde toksik enerji çöplüğü olduğu görülebilir. Silkelenmeli, kendimize gelmeli, kendimizi işimize, evimize, ailemize vererek, ilgili ve hazır olmalıyız, etrafımızdakilerin günün gün etmesine katkıda bulunmalı kısaca hayatı oyun haline getirmeliyiz.
Okumanızı ve okutmanızı tavsiye ederim.
100 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
Hayatla mücadele konusunda kendine olan inancını kaybetmişti. Duvarlarını kendine dair inançsızlığının oluşturduğu bir hapishane yaratmıştı. Mary Jane, tam olarak bu durumdayken sihirli elleriyle hayatına dokunan bir insan belirir ve onu bu yılgın halinden çekip çıkarır.
Umutsuz ev kadınları tarzında bir ofis ve Seattle Balık Pazarı ekseninde dönen bir olay kurgusu. Seattle Balık Pazarındaki mutlu balıkçılardan etkilenerek oluşturulan kitap kocaman bir Balık Felsefesi yaratabilecek konumda. Özellikle iş dünyası adına okunması gereken kitaplar arasında yerini alıyor.

Yaratıcılık, tutku, esneklik, içtenlik… Kitap üzerinde yanyana gördüğüm en güzel 4 kelimeydi.
100 syf.
·1 günde·Beğendi·5/10
Uluslararası bir limanda staj yaparken elime geçti bu kısacık dolu kitap. Sayfa sayısı az olsa da iş hayatında bireylerin ve ekiplerin birbirine anlayışlı ve bir nedene bağlı şekilde bağlanmaları için güzel nedenler sunuyor. Ekip ve organizasyonlar başarısını en üst seviyeye çıkarmak için temel adımları kitap bize sunuyor. Hayatımıza yada organizasyonumuza bu adımları entegre etmek bize kalıyor.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 29 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.