Geri Bildirim
Brian Innes

Brian Innes

9.0/10
1 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
292
Gösterim
Adı:
Brian Innes
Unvan:
Yazar
"Evinde 29 cesetle uyuyan hiçbir insan şeytan olamaz, olsa olsa çıldırmıştır." Dedi.
Çoğu insan eve, yanlarına dönecekleri insanlar olmasını sever; Dennis Nilsen da seviyordu. Yalnızca o, bu insanların ölü olmasını tercih ediyordu.
14 Ekim 1969'da, San Francisco Chronicle'ın editörünün eline uzun bir mektup geçti. Bu, gelen ne ilk ne de son mektuptu. Körfez bölgesindeki ailelerin endişesi hususunda gönderimişti. Şöyle başlıyordu:

''Ben Zodyak... Öğrenciler iyi bir hedef olabilir. Düşünüyorum da, bir sabah okul servislerinden herhangi birinin işini bitirmeliyim. Ön tekerleğe ateş edeceğim, sonra onlar kaçmaya çalışırken, çocukları tek tek vuracağım.''

(Gazeteye gönderdiği mektup)
Brian Innes
Sayfa 148 - Zodiac Katili
1991'de kendisine bu soru yöneltilen Harvey şu yanıtı verdi:

''18 yıl boyunca insanlar beni yönetti ve ardından ben de kendi kaderimi yönetir oldum. Başka insanların yaşamlarını yönettim, yaşayıp yaşamayacaklarına karar verdim. Yönetme gücüm vardı... İlk on beş cinayetin ardından yakalanmayınca, bunun benim hakkım olduğunu düşündüm. Kendimi hakim, savcı ve jüri tayin ettim. Yani Tanrı'yı oynadım.''
Brian Innes
Sayfa 253 - Donald Harvey
''Bu parolayı manşetten yayınlamanızı istiyorum. Benim kimliğimdir. Eğer Cuma günü öğlene kadar bunu yayınlamazsanız, 1 Ağustos 1969 günü Cuma gecesine kadar koç burcu birilerini öldüreceğim. Bütün hafta sonu onları öldürmek için yalnız insanların etrafında döneceğim, ta ki bir düzine insanı ortadan kaldırana kadar.'' (Gazeteye gönderdiği mektup)
Brian Innes
Sayfa 152 - Katilden Medyaya Mektuplar
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Brian Innes
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.