Burak Kalkan

Burak Kalkan

Çevirmen
6.9/10
43 Kişi
·
94
Okunma
·
0
Beğeni
·
14
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
48 syf.
·8/10
Kitabın kapağına bayıldım. Hikayemizde sinir bozucu, güvenilmez, çılgın Deadpool var.

Olayda, Spider-man' ımızın rüyalarına hunharca giren Deadpool arasında geçiyor. Sonuna kadar soluk soluğa okunan bir eser. Çok lezzetli
68 syf.
·2 günde·7/10
Genelde Marvel kahramanlarını sevmem. İçlerinden sadece 2-3 tane vardır. Örümcek Adam bu sevmediklerimden. Aslında tam sevmiyorum denmez. eğer hikaye iyi olunca severim. Avenging Spider - Man 1 eğer HULK ve Örümcek Adamı seviyorsanız okuya bilirsiniz...
48 syf.
·1 günde·6/10
Okuduğum Avenging Spider - Man'ler içinde en az sevdiğim. bütün seri için şunları söyleye bilirim. hikayeler kısa olduğu için ve sizi yormayacaklarından sıkılmadan okuya bilirsiniz. her ne kadar sevmediğim bir Marvel Karaman ise okuması bana zevk verdi..
68 syf.
·1 günde
Marvel seviyorum. Kahramanları bizden, içimizden kimseler ve bunu yer yer buhranlarıyla çok güzel gösteriyorlar. Örümcek adamı ise aslında sevmemek ve sevmek arasında kalıyorum çoğu zaman. Yaşı zaten diğer Avengers üyelerine göre çok çok genç bu yüzden bazen biraz çok tabiri caizse zevzek olduğunu düşünüyorum. Fakat o, bizim içimizde yer alan- alması gereken çocuk tarafımızı simgeliyor. Her zaman mutlu, koca bir savaşın içinde bile güzel/komik şeyler bulabilen güzel insanlardan. Bu yüzden bana yakın geliyor.

Bu seride de, Örümcek Adam ve Kırmızı Hulk yer altı canavarlarıyla mücadele içinde. Arkadaşlığın güzel bir göstergesi, güzel bir seri. Yaşasın Spider-Man!
48 syf.
·1 günde·7/10
UZUN SOLUKLU MACERA SEVMEYENLERİN TAM ARADIĞI BİR SERİ. HER MACERA KISA VE GENELDE ÇOK İYİBENCE. BU 3. KİTAPCIKTADA İKİ AYRI MACERA VAR KISA VE ÖZ.
48 syf.
·2 günde·7/10
SERİNİN EN GÜZEL KABAKLI KİTAPCIĞI... DEADPOOL'U SEVDİĞİMDEN DOLAYIDIR BANA KABAĞI DAHA GÜZEL GÖRÜNÜYOR. HERYERDE OKUYABİLECEĞİNİZ İKİ MACERA.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 94 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 14 okur okuyacak.