Burçin Erbay

Burçin Erbay

Editör
7.8/10
866 Kişi
·
2.190
Okunma
·
0
Beğeni
·
136
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
512 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Buket'in babasının iflas etmesiyle İzmir'den Ankara'ya taşımaları ilk başta Buket'e çok zor gelsede daha sonra Ankara'yı çok sevecek ve kurduğu yeni arkadaşlar onu ilk başta üzsede daha sonra bu yeni yaşam tarzına alışıp mutlu olacaktır. Ama daha birçok olay olacaktır. Tabi Kağan'ı da unutmayalım.Müthiş bir kitap...
512 syf.
·Puan vermedi
Okuduğum wattpad kitaplarından birisi... Çok güzel, beğendim. Okuduğum en güzel wattpad kitabı diyemem ama beğendiklerim arasında. Güzel bir aşk, imkansız görülen ama imkansız olmayan bir aşk. Tavsiye ederim....
384 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Ve psikopat 2 okuduğuma hiç pişman degilim. Akıcı sürükleyici güzel bir kitap. Uslubu pek hos olmasada guzel hoş bir kitap. Kimi yerinde gulup kimi yerinde duygulanacağınız güzel bir eser. En kısa zaman da 3 de okuyacağım. Tavsiye ederim.
512 syf.
·1 günde·1/10
Psikopat || Mihri Mavi(Kitap Yorumu)
.
.
Herkese yeniden merhaba millet! Yeniden karşınızdayım . E yeni haftanın son günlerinde keyfiler nasıl? Yine eleştiri topuna tutacağım bir kitap ile geldim.Bu kitapların yorumunu bir an önce bitirip sevdiğim ve okunmaya değer düşündüğüm kitapların yorumu daha sık gelecek. Bu kitapların yorumunu ısrarla girmemin nedeni hâlâ bu kitabı okuyan ve kitabı kutsallaştıran bir kitlenin olması. Her neyse yorumuma gelecek olursam⬇️
.
Bu kitabı ilk kez ortaokul son sınıfta devamını ise lise birinci sınıfta okudum. Seri şu an üç kitap ve hala(!)bitmiş değil. Ayrıca yan karaktere ait olan bir de Sosyopat Pislik kitabı var. Kitabın adlarını oku hizaya gel resmen. Asla ve asla beğenmediğim, sizin de okumanızı tavsiye etmeyeceğim bir seri. Sert çocuk ve o çocukla hiç olmadık bir zamanda karşılaşan kız hikayelerinden bıktım🤦‍️.Ayrıca kitaptaki kızın,çocuğun onu boğma girişimine rağmen hâlâ onun peşinde gezmesine mi yanayım; böyle mafyavari olayların liseli gençlerin başına gelmesine mi?Üstelik 'psikopat' tayfamız,okula asla uğramamalarına rağmen sınavları sorunsuz geçiyorlar. Bir tane insan da çıkıp demiyor ki bunlar nasıl liseli?Devamsızlıktan bile mi sınıfta kalmadınız?Ay,deliriyorum resmen! Bol mantık hataları içeren bir kitap nasıl olur? Alın size somut örneği. Kızın en yakın arkadaşının babasının nerede olduğu bilinmemesi ve babasının ünlü iş adamlarından biri olmasına ne demeli? Üstelik adamın da kızından yeni haberdar olması. Neler neler var kitapta.Müge Anlı programına konu olacak cinsten yani.Bu kadar bariz mantık hataları olmasına rağmen hala kitabı baş tacı olarak görenler var. Şimdi şey diyenler de oluyor: Seriyi madem sevmedin diğer kitaplarını niye aldın?Maalesef hiç beğenmediğim huylarımdan biri:Başladığım serinin sonunu merak ediyorum, her ne kadar kitap berbat olsa da.Bu nedenle üç kitabını da aldım. Serinin altı kitap olacağı söyleniyor. Diğer kitapları okuyacağımı sanmıyorum. 3 kitap yetti de arttı bile.Ya söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama söyleyeceğim yine. Bu iki aşık (!)öyle diyaloglar kuruyorlar ki. Biz hayata geç kaldık. Ne bileyim bizim için artık çok geç.Kurban olduğum daha lise öğrencisisin sen.⬇️
Bu arada erkek karakterimizin ailevi problemleri dolu dolu. Ülkede doğru düzgün liseli yok resmen. Insan bir soruyor kendine acaba böyle bir okul var mı Türkiye de? Kolej falan olsa gam yemeyeceğim yine. Mekanlar hep devlet okulu. Öğretmenler bile belalı grup karşısında hizaya geçiyor. Kusura bakmayın da buna gülerler yani. Özellikle ortaokul yaşlarındaki çocuklar Kağan arıyor sağda solda. Deli misin sen ya da acı sever bir insan mısın? Ya adam kızı boğuyor boğuyor. Söyle bir problemimiz de var: Çocuğun üstüne bir kız düşer. Bu bir kazadır. Kıza yanlışlıkla bir erkek parmak ucuyla değer ülke meselesi olur. Bu nedir ya? Bu saçmalığın kaçıncı seviyesidir? Vücut benim vücudum sana ne kim dokundu! Bir de kesin dövmesi lazım çocuğu. Racona ters yani. Karizmayı çizmemek lazım o da haklı . Böyle kitaplar ve diziler sebebiyle gençler masaya yumruğunu vurmayı, kadına bağırmayı bir halt sanıyor. Kitap okuyan,spordan sanattan anlayan adamla 'light erkek' diyorlar. Üzülüyorum gerçekten . Daha çok söylenmesi gereken şey var ancak vaktinizi çok fazla almak istemiyorum. Anlatmak istediklerimi anlattığımı düşünüyorum. Böyle sayfa yığınlarından bir an önce kurtulmak dileğiyle. Bol kitapla kalın .
384 syf.
·Beğendi·10/10
ben bunu wettpad den okudum ve bayıldım herkeze tafsiye ederim cok güzel bı bad boy kitabı ve hediyeleride güzel ama sayfası az gibime geldi ama oda yeter çok çok güzel bayildim 3 kitabı sabırsızlıkla bekliyorum
416 syf.
·2 günde·8/10
Güzel olan gençlik kitaplarından biriydi. En azından diğer wattpad hikayelerinden biraz daha farklı, biraz daha olgunca yazılmış..
Azra Güngör hayatının en zor zamanlarını geçirirken küçük bir hırsızlık yapmaya karar verir, kendisi bu hayatı yaşayıp mutsuzken yoldan geçen o çocuğun (Ekin Karahan) mutlulukla kahkahalar atması adaletsiz geliyordu ve cüzdanını çalmaya karar verir ve yakalanır. Yakalanmasıyla hayatı birden değişir. Karakterler çok sevimliydi. :)
Yazarımız güzel bir mesaj vermiş; hayat bize kötü davrandığında sabredip pes etmemek gerekir belki mutluluğa ulaşmak için zor yollardan geçmemiz gerekiyordur.
Keyifli okumalar. :)
640 syf.
·19 günde
Kitabın konusunu oldukça güzel ve severek okunacak türden. Bana göre eksiği, kitabın başlarında önce Zeynep'in anlatıp ardından Kerem'in aynı şeyleri anlatması biraz sıkıcı geliyor neyse ki sonrasında öyle değil ve Kerem'in anlattığı kısımlar gerçekten göz yorucu. Umarım devam kitabında öyle değildir.
384 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Kitap tüm heyecanıyla devam ediyor.
Aşk, ihanet ve suçluluk... Buket bir taraftan Kağan'a kendisini affettirmeye çalışırken bir taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan'ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez..
416 syf.
·Beğendi·7/10
Serinin ilki gibi yine bir solukta okunan ve beğenime nail olan duygusal akabinde hüzünlü ve bir o kadarda romantizmle iç içe olan bir romandı layıkıyla beğendim vurgulamadan geçmek olmaz. +20 :)
416 syf.
·Beğendi·7/10
Kısa sürede okuyup bitirdiğim bir roman daha özetle akıcı ve sürükleyici üslubuyla hayli memnun edici konu bir hayli romantik bir hikaye serinin ilki +20 :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Burçin Erbay
Unvan:
Editör

Yazar istatistikleri

  • 2.190 okur okudu.
  • 142 okur okuyor.
  • 1.541 okur okuyacak.
  • 35 okur yarım bıraktı.