Geri Bildirim
Burhan Külcü

Burhan Külcü

9.6/10
41 Kişi
·
31
Okunma
·
49
Beğeni
·
1.428
Gösterim
Adı:
Burhan Külcü
Unvan:
Yazar
Bizlere paranın mutluluk olduğu öğretilmiş.
Mutluluğun ne demek olduğu öğretilmemiş.
Demek ki insanın ayağında düzgün bir pabuç olunca yürümek insana acı vermiyormuş...
Çizilen bir kader varsa hepimiz kaderimizin kurbanıyız...
Hayat öyle bir şeydir ki bütün acıları iliklerine kadar yaşatmadan sana doğru yolu göstermez...
Anlaşılmayı bekleyen sadece kelimeler değil. Bedenimiz birbirine sarılırken, hislerimiz koca bir senfoniyi yönetiyordu...
Akrep kendini zehirli iğnesiyle öldürebilir ancak bambaşka bir şey çıkar ortaya. Onur duygusunu kimse gözleriyle göremez.
Okuduğum en güzel kitaptı... Nasıl olur da bir kitap tüm duyguları aynı anda zirveye çıkarabilir. Bu tür kitaplar artık 10 yılda bir yazılıyor... Tebbrikler.
Gercekten de icinde hayat buldugum tek kitaptı. Okumaya basladıgım gün elimden bırakamadım. Öyle güzel öyle sadeki yazan eller dert görmesin :)
Harika bir anlatım, harika bir akış. Benim Adım Umut'un hayatım da büyük bir yerı var herkesin okuması gereken bir kitap süprizlerle ve mücadelelerle dolu ...
Kitabı okuduğumda düşündüğüm ilk şey kitabı yazanın bir eğitimci olduğu düşüncesiydi. Her cümlesinden bu açıkça anlaşılıyordu. Bu kitabın bana umut veren noktası ise şüphesiz "Siyah beyazdır hayat, güldüğünde renk alır." cümlesidir. İnsanlara mutluluğun yolunu gösterdiğin için ayrıca teşekkürler.
Çok orjinal ve özgün bir kitap. Şimdiden en iyi eserler kategorisine girmeyi başarmış. Yakında klasik olursa şaşırmam. Olayların sonunu tahmin dahi edemiyorsunuz ve sizi bambaşka yerlere sürüklüyor. Çok yaratıcı.
Okuduğum en güzel kitaplardandı.. Ben çok beğendim. Son mektup bölümü iki sayfalık bir devdi. Günümüzde yaşanan problemleri çok güzel bir şekilde ele almış.
Kitaba kavuşmayı cok bekledik anacak bu beklemenin ne kadar anlamlı olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum kitabın içerinde hayat bulacaksınız... Bizden içinizden bir hayat...

Yazarın biyografisi

Adı:
Burhan Külcü
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 49 okur beğendi.
  • 31 okur okudu.
  • 24 okur okuyacak.

Yazarın sıralamaları