Cana Ulutaş

Cana Ulutaş

Çevirmen
8.0/10
23 Kişi
·
34
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Cadılarla ilgili bilgi almaktan sıkıldığım için yarım bıraktım.. Herkesin bir kriteri vardır. Sanırım benimde cadılar ve vampirler harici kitaplar.Ama yinede fena değil.¿?
200 syf.
·Puan vermedi
Bu diğer kitabindan pek te farklı sayılmaz. En azından diğer kitapta bence daha fazla telema bilgisi vardi. Bu kitapta yapılan ritueller daha fazla sanırım. Ve telema kitabinin konusunu alt üst ediyor. Yani diger kitabına biraz zit. Aşık olduğu insandan nefret etmesi ve en yakiniyla barışması gibi.
600 syf.
·4 günde·6/10
Kitap akıcıydı evet ama fantastik değildi bence. Cadılarla ilgili bir kitap sözde ancak fantastik olarak son derece sığ ve basitti. Daha cok aşk, ihanet ve dostluk üzerine yazılmış bir genç yetişkin türü bir kitaptı.
600 syf.
·Puan vermedi
TELEMA & CATE TİERNAN
.
#kitapyorumu
.
"Akıllı ve ölü olmaktansa ahmak ve yaşayan olmayı tercih ederim."
.
16 yaşındaki genç Morgan, Cal ile tanıştıktan cadılığa ilgi duyar ve aslında doğuştan bir cadı olduğunu keşfeder. Kitap elimde çok uzun bir süre süründü. Kötü değil okuduğunuzda sarıyor aslında ama kitap fantastik bir kitaptan ziyade gençlik türünde. Aşk, dostluk ve ihanet ağırlıklı. Cadılık işin içinde evet ama sadece giriş olarak. Kitabın dili mi akıcı fakat aynı zamanda basit bir dil. "yaptım, gittim, gördüm" tarzındaydı. Hikayenin konusu ve kurgusu güzeldi aslında. Fakat bazı bölümlerinde gerçekten sıkıldım. 🤷‍️🤷‍️
.
Yazar sizi kitabın hiçbir bölümünde şaşırtmıyor.En azından ben şaşırmadım.🤦‍️
.
.
Her olay, her replik tahmin edilebilirdi ve belki de bu yüzden sıkıldım. Boş zamanınız var ise okuyun, ben seri olarak aldığım için okuyacağım.
.
.

#kitapsever #Reading #book #telema #catetiernan #bookstagram #bookstagramer #kitap #kitapkurdu #kitapokumak #kitapyorumu #kitapyorumum #kitaptavsiyesi #kitapsever

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 34 okur okudu.
  • 17 okur okuyacak.