Cem Sönmez

Cem Sönmez

Çevirmen
7.1/10
14 Kişi
·
30
Okunma
·
0
Beğeni
·
37
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
432 syf.
·1/10
Kitap klasik amerikan polisiye roman standartinda bana gore oldukca vasat bir kitap. Elimdeki baskı da olay örgüsünün arasinda ciddi kopukluklar var. Olay baglantilari oldukca sacma olmus. Kesinlikle zaman kaybı.
Ölümün şifresi adlı kitabın devamı bu kitap ve çok heyecanlı ve insanda merak duygusu okudukça çoğalan bi kitap sürekli olayların içinde olan bi kahraman dan bahsediyor 1. Kitapta dedesinin ölümünün nedenini açığa çıkardıktan sonra daha birçok cesetle karşılaşan ve sürekli o olayların içinde olan bi karakter var ve hala devam ediyorum okumaya herkese tavsiye ederim mükemmel bi kitap .
432 syf.
·56 günde·Puan vermedi
Güzel bir aksiyon kitabı.
Ama bu kitabı görünce artık aklıma konusu vs yerine yaşadığım talihsizlikler geleceği için bende yeri ayrı oldu.
Şöyle ki tam kaptırmış okuyorum 225. sayfaya bir geldim ki sayfa boş, sonrasına baktım ara ara toplam 17 sayfa eksik. Kitabı aldığım siteyle iletişime geçtim elimdeki hatalı kitabı yolladım satıcı hemen yenisini yolladı ama gel gör ki kargo sıkıntısı yüzünden kitabın elime ulaşması uzun sürdü. Sonunda kargom geldi derken bir baktım yeni gelen kitapta da aynı sorun mevcut. Daha fazla dayanamayarak gidip mağazadan yenisini alsam da bu bekleme süresinde 5 kitap, 5 sezon dizi bitirdim. Sonunda kitabıma kavuşunca hikayeye tekrar odaklanma sorunu yaşasam da sonunda bitirebildim.
Ama siz okuyun güzel seri sadece kitapları alınca mutlaka sayfalarını kontrol edin

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 30 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 27 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.