Ceren Oktay

Ceren Oktay

8.2/10
9 Kişi
·
12
Okunma
·
5
Beğeni
·
287
Gösterim
Adı:
Ceren Oktay
Unvan:
Türk Yazar
"Tam bir ikiyüzlüymüşsün. Sana değer verdiğim günlere ve harcadığım vakte yazıklar olsun. Resmen sana vakit ayırarak kendimi harcadım. Mutsuzluk üstüne mutsuzluk yaşadım," diyerek hislerini, düşüncelerini genç adamın yüzüne bir tokat gibi çarpıverdi.
Ceren Oktay
Sayfa 19 - Uğur Tuna Yayınları
Algın, Esra Komiser'e her şeyi anlatmasının ardından kendisine sorduğu soruya "Aynen öyle. Bir şeyi daha belirtmeliyim, kendisine karşı savcılıkta acılan bir davam var. Davam yeterli delil olmamasından dolayı kapatıldı," dedi.
Bundan haberi olmayan Esra Komiser "Ne davası?" diye sordu.
Ceren Oktay
Sayfa 250 - Uğur Tuna Yayınları
An itibarı ile kitabımı bitirmiş bulunmaktayım.. Öncelikle kitabın kapağına bayıldığımı belirtmeden edemeyeceğim.. love u Ian.

Gelelim kitabimiza.. Toplamda 527 sayfacıktan oluşmakta.. Ve su gibi akıp gidiyor sayfalar. Elime almam ile bitmesi bir oldu. Ayrıca niye bittiyse.. Yetkin'imi çok sevmiştim oysa.. Şimdi gel de serinin ikinci kitabını bekle dur. En heyecanlı yerinde biter mi kitap yahu.. Burdan yazar ve yayınevine sesleniyorum, devamını çabuk çıkarın lutfeeeeen.. Yetkin hayatını birleştirmek istediği kadına evlenme teklifi ederken terk edilir. Algın ise hayatını cehenneme çeviren Emrah'ı terk eder. Bu dörtlünün olayı aynı cafede oluyor. Sonrasında olaylar olaylar.. Yetkin, mavi gözlü karizmatik biri ve de Mirzanlı holdingin veliahtı.. Güçlü bir karakter olarak ele alınmış.. Bir şekilde Algin ile de yollari kesişiyor.. Algin da güçlü karakter aslında ama yaşadığı ilişki yüzünden kırılgan, hassas ve erkeklere güveni sıfır olan bir kız.. Bakalım yeniden sevebilecek miii ?
Yetkin ve Algın'ın peşinde olan kişiler kim ? Dahası onlardan ne istiyor ? Bu ve bunun gibi daha birçok merak ettiğiniz şeyi öğrenmek için bu kitabı kesinlikle tavsiye ediyorum.. "Erkek güçlüdür evet lakin gücünü kadına şiddet olarak degil de onu koruyup kollamak ile kullanmalıdır " şeklinde mesajlar verilmiş.. Bu benim çok hoşuma gitti. Bunun için yazara ayrı teşekkür ediyorum..
Yazara veya kurguya lafım yok. Yazarı sosyal içerikli mesajları çok hoşuma gitti ve takdir ettim.

Lakin gel gelelim edit kısmına. Editörün E si uğramamış kitaba. Valla yazık günahtır mis gibi ciltli, posterli yapmışsınız. Baskı süper de editör mü bulamadınız. Kitabı rezil ettiniz ya hu. Düşük anlamsız cümleler, noktalamalar vs tamam ben çok anlamam TDK da falan çalışmıyorum. Editörlüğü bilmem de, okuyoruz kardeşim aptal değiliz. Bir yerde bir yanlış var görüyoruz. Anlıyoruz.

Uğur Tuna Yayınları, elimde bir kitabınız daha var. Onda da böyle bir rezillik göreyim vay halinize :)))
Kitap Adı: Patron Tek Aşkım Sensin
Yazar: Ceren Oktay
Yayınevi: Uğur Tuna Yayınevi
Sayfa sayısı: 527

Keyifle okuduğum bir kitaptı. Bu güzel posteri de hediyeli.
En çok beğendiğim kısmı ise yazarın konunun uygun yerlerinde sosyal içerikli mesajlar vermesiydi. Konu olarak başlangıçta okuduğum diğer hikayelerle aynı sandım. Ama sonra konu öyle bir değişti ki polisiye bile vardı içinde. Çok spoiler vermek istemiyorum. Algın ve Yetkin aşkı yıldırım aşkıydı. Bazı romantik sahneler çok iyiydi. Emrah ve onun gibi insanlardan gerçekten nefret ettim. Emek verilmiş bir kitap. Aksiyon sahnelerinde deliksiz okudum. Günlük hayattan verilen dersler, hayvan sevgisi üzerine yapılan vurgu ve kadına şiddeti kınaması yazarın çok iyi işlediği bir konuydu. En sonda kapanış kısmında ise dikkatli olun cümleleri çok güzeldi. Yazara ve yayınevine teşekkürler. Farkındalık yarattığı için.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ceren Oktay
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 14 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.