Ceren Oktay

Ceren Oktay

Yazar
8.1/10
8 Kişi
·
11
Okunma
·
5
Beğeni
·
303
Gösterim
"Tam bir ikiyüzlüymüşsün. Sana değer verdiğim günlere ve harcadığım vakte yazıklar olsun. Resmen sana vakit ayırarak kendimi harcadım. Mutsuzluk üstüne mutsuzluk yaşadım," diyerek hislerini, düşüncelerini genç adamın yüzüne bir tokat gibi çarpıverdi.
Ceren Oktay
Sayfa 19 - Uğur Tuna Yayınları
Algın, Esra Komiser'e her şeyi anlatmasının ardından kendisine sorduğu soruya "Aynen öyle. Bir şeyi daha belirtmeliyim, kendisine karşı savcılıkta acılan bir davam var. Davam yeterli delil olmamasından dolayı kapatıldı," dedi.
Bundan haberi olmayan Esra Komiser "Ne davası?" diye sordu.
Ceren Oktay
Sayfa 250 - Uğur Tuna Yayınları
528 syf.
·14 günde·5/10
Yazara veya kurguya lafım yok. Yazarı sosyal içerikli mesajları çok hoşuma gitti ve takdir ettim.

Lakin gel gelelim edit kısmına. Editörün E si uğramamış kitaba. Valla yazık günahtır mis gibi ciltli, posterli yapmışsınız. Baskı süper de editör mü bulamadınız. Kitabı rezil ettiniz ya hu. Düşük anlamsız cümleler, noktalamalar vs tamam ben çok anlamam TDK da falan çalışmıyorum. Editörlüğü bilmem de, okuyoruz kardeşim aptal değiliz. Bir yerde bir yanlış var görüyoruz. Anlıyoruz.

Uğur Tuna Yayınları, elimde bir kitabınız daha var. Onda da böyle bir rezillik göreyim vay halinize :)))
528 syf.
·4 günde·Beğendi·8/10
Kitap Adı: Patron Tek Aşkım Sensin
Yazar: Ceren Oktay
Yayınevi: Uğur Tuna Yayınevi
Sayfa sayısı: 527

Keyifle okuduğum bir kitaptı. Bu güzel posteri de hediyeli.
En çok beğendiğim kısmı ise yazarın konunun uygun yerlerinde sosyal içerikli mesajlar vermesiydi. Konu olarak başlangıçta okuduğum diğer hikayelerle aynı sandım. Ama sonra konu öyle bir değişti ki polisiye bile vardı içinde. Çok spoiler vermek istemiyorum. Algın ve Yetkin aşkı yıldırım aşkıydı. Bazı romantik sahneler çok iyiydi. Emrah ve onun gibi insanlardan gerçekten nefret ettim. Emek verilmiş bir kitap. Aksiyon sahnelerinde deliksiz okudum. Günlük hayattan verilen dersler, hayvan sevgisi üzerine yapılan vurgu ve kadına şiddeti kınaması yazarın çok iyi işlediği bir konuydu. En sonda kapanış kısmında ise dikkatli olun cümleleri çok güzeldi. Yazara ve yayınevine teşekkürler. Farkındalık yarattığı için.

Yazarın biyografisi

Adı:
Ceren Oktay
Unvan:
Türk Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 11 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 14 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.