Chetan Parkyn

Chetan Parkyn

Yazar
8.5/10
4 Kişi
·
21
Okunma
·
4
Beğeni
·
346
Gösterim
Adı:
Chetan Parkyn
Unvan:
Yazar
"Temel olarak kendinizi ifade ederken hissettiğiniz rahatlık, ayrıca bir şeyleri gerçekleştirme ve kendinizi etkili bir biçimde ifade edebilme beceriniz, etkileşim kurduğunuz kişiye bağlıdır."
İnsanların en çok arzu ettikleri şey bir özgürlük hissi ve bizi özgürlüğe götüren irade gücüdür. Kalp, sahip olduğu irade gücünü iki yoldan biriyle ifade eder. Biri, evrensel ve üstün iyilikle uyumlu irade gücü kullanımıdır. Diğeri, irade gücünün sadece bencil sebeplerden ötürü uygulandığı egodur. Sonsuza dek bu dengeleyici ikilem içinde kalacağız: ortak bir iyilik için mi varız, bir numara olmak için mi?
"Human Design, ne mutluluğun garantisidir ne de normal yaşamın mücadele ve ıstıraplarını yok edecek bir güç. Ama yaşamları nasıl değiştirdiğine tanık oldum. Benimkini değiştirdi. Şimdi niyetim sizinkini de değiştirmesidir."
313 syf.
·206 günde·9/10
Bu alan çok enteresandır ve astolojiden farklıdır. Ama tabi başta algılamak kolay değil yani çevirisi biraz algılamada zorluk yaratıyor :), Ama okudukça deneyimledikçe insanlara baktıkça ve belli kalıplara alıştıkça evet bence buda kişisel gelişim manasında güçlü yönlerimizi çok güzel seçmemizde faydası vardr bencede

Yazarın biyografisi

Adı:
Chetan Parkyn
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 21 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 22 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.