Profil
kesintisiz bir uyku fikrini ürküntü duymadan kabul ederiz; buna karşılık ebedi bir uyanıklık bizi dehşete düşürür. bilinçsizlik vatandır; bilinç, sürgün.
Evrenin en önemli sırlarından biri ;
Nasıl oluyor da biri yabancılıktan en önemli insan rolüne geçebiliyor?
Reklam
gecenin geç vakti. rahatlamak için kızıp köpürmek, benzersiz bir eyleme girişmek isterdim; ama çatacak ne biri var ortalıkta ne de bir şey.
Kötü gün dostu olmak da benim alın yazım galiba. Ulan başınız derde girmedikçe sormazsınız ya beni... Allah'ım :) kurban olduğum...
Ömür dediğimiz, kullanımı sınırlı ve sınırını bilmediğimiz bir emanet...🍁
Otuzuna basmış birisi için genç denilir hâlâ. Ama böyle bir kimse, kendisinde herhangi bir değişiklik farketmemesine rağmen, bu konuda kararsızlığa düşer; kendisini genç olarak göstermeye bundan böyle hakkı olmadığını sanır âdeta.
Sayfa 5 - Yankı YayınlarıKitabı okudu
Reklam
2023 yılının en güzel özelliği zamanı 2x'ten x'e çekmesiydi.
Huzursuzluk
Kendimizi vermişiz bir şeylere (iş, spor, televizyon vs.) gözümüz görmüyor başka hiçbir şeyi ve biz onların verdiği plastik sevinçlerden tatmin olamamanın verdiği huzursuzlukla dönüp dolaşıp yanlışın nerede olduğunu arıyoruz.
İnsanlar ve yakınlık
Önceleri bütün akrabalarıyla evlerini paylaşan insanlar şimdi eşleri ve çocuklarıyla paylaşamıyorlar. Önceden yoldan geçenler dertleşip halleşen insanlar, şimdi en yakınından gizliyor kalbindekileri.
Basit İnsan
"Basit insanlar kasaplık hayvan gibidir; düşmana sorun çıkarmaya yaradıkları zaman kullanılırlar, artık işe yaramaz olunca da kurban edilirler."
Reklam
Mazoşistliğim kabararak o kızla bu herife hemen bir hikâye uydurdu. Birlikte yaşayacaklardı. Öyle değilse de bana pek arkadaşıymış gibi gelmemişti...
Sayfa 120 - Ece ErdoğuşKitabı okuyor
bilgi mümkün değildir, mümkün olsaydı bile, hiçbir şeyi çözmezdi. kuşkucunun konumu budur. o ne ister, neyin peşindedir peki? ne o ne de bir başkası bilebilir bunu. kuşkuculuk çıkmaz yolun sarhoşluğudur.
Bu yolda yuvam ve motivasyonum olan geçmişteki, şimdideki ve gelecekteki tüm arkadaşlarım için.
Sayfa 5 - FRANSCESC MİRALLESKitabı okuyor
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.